Second Life: rozwój projektu Eurofun2012.com

GE Money Bank został oficjalnym sponsorem wirtualnego stadionu na EURO 2012, budowanego przez agencję FFCreation. Projekt uzyskał także poparcie władz stołecznych – przyznano mu Honorowy Patronat Prezydenta m.st. Warszawy, Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz.
Stadion jest jednym z pierwszych obiektów gotowych na organizację mistrzostw Euro 2012. Posiada nowoczesne rozwiązania architektoniczne i profesjonalną infrastrukturę. Przygotowany jest na przyjęcie fanów piłki nożnej. GE Money Bank, współuczestnicząc aktywnie w inicjatywie, utożsamia się z planowanym przedsięwzięciem i ideą łączenia sportu z biznesem.

Na stadionie organizowane będą mecze, imprezy kulturalne, koncerty, konferencje i spotkania ze znanymi postaciami ze świata sportu i kultury. 1 lutego odbędzie się pierwsze wydarzenie: koncert Agi Zaryan. Oficjalne otwarcie stadionu planowane jest na luty 2008 r.

W związku z budową wirtualnego, stadionu agencja planuje organizowanie wielu innych imprez w świecie rzeczywistym i na styku on-line z off-line. Na stadionie możliwa jest bowiem np. retransmisja koncertów, które kilka dni wcześniej odbywały się w świecie rzeczywistym. Stadion w zamierzeniu ma być także impulsem do organizacji realnych dyskusji panelowych poświęconych marketingowi, wydarzeniom sportowym, czy kulturalnym.

Wkrótce agencja FFCreation planuje stworzenie w SL placówki GE Money Banku.
Projekt „Eurofun” – Stadionu Euro 2012 w Second Life został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta m.st. Warszawy, Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz.
– Second Life to fenomenalne narzędzie marketingowe. Budowa stadionu EuroFun 2012 w wirtualnej rzeczywistości pozwala nam promować ideę Euro2012 nie tylko w Polsce ale i na świecie. Nasz projekt pełni rolę platformy do prowadzenia dyskusji  o sporcie, przygotowaniach Polski do Euro 2012, kulturze i wydarzeniach związanych z datą 2012 – mówi Marek Piotrowski z FFcreation.

www.eurofun2012.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry