See you – rusza kampania reklamowa Allegro.pl

Opublikowano: 27 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Lider polskiego e-commerce od dzisiaj reklamuje się nie tylko w internecie. Kampania reklamowa przygotowana przez Allegro.pl, jest pierwszą w historii polskiej branży reklamowej, tak dużą akcją spółki internetowej.

Autorem pierwszej kampanii wizerunkowej marki Allegro jest agencja Just. Akcja przewiduje reklamy w telewizji, kinie, radiu oraz na nośnikach zewnętrznych. Celem kampanii jest podkreślenie, że Allegro to nie tylko serwis aukcyjny, gdzie można coś kupić i sprzedać. Allegro to przede wszystkim społeczność użytkowników i miejsce kontaktu pomiędzy ludźmi. Spoty wykorzystane w kampanii See You… zachęcają do włączenia się do tej społeczności.Zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Concept.

Allegro nie zamierza jednak rezygnować z dotychczasowej, wieloletniej strategii reklamowej w Internecie. Działania te, to przede wszystkim współpraca z największymi portalami internetowymi w Polsce (Onet, Wirtualna Polska, Interia i inne), obecność w wyszukiwarkach (Google) oraz na tysiącach polskich stron WWW dzięki Programowi Partnerskiemu.

http://www.seeyou.pl

Sylwester KozakSee you – rusza kampania reklamowa Allegro.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.