See you – rusza kampania reklamowa Allegro.pl

Lider polskiego e-commerce od dzisiaj reklamuje się nie tylko w internecie. Kampania reklamowa przygotowana przez Allegro.pl, jest pierwszą w historii polskiej branży reklamowej, tak dużą akcją spółki internetowej.

Autorem pierwszej kampanii wizerunkowej marki Allegro jest agencja Just. Akcja przewiduje reklamy w telewizji, kinie, radiu oraz na nośnikach zewnętrznych. Celem kampanii jest podkreślenie, że Allegro to nie tylko serwis aukcyjny, gdzie można coś kupić i sprzedać. Allegro to przede wszystkim społeczność użytkowników i miejsce kontaktu pomiędzy ludźmi. Spoty wykorzystane w kampanii See You… zachęcają do włączenia się do tej społeczności.Zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Concept.

Allegro nie zamierza jednak rezygnować z dotychczasowej, wieloletniej strategii reklamowej w Internecie. Działania te, to przede wszystkim współpraca z największymi portalami internetowymi w Polsce (Onet, Wirtualna Polska, Interia i inne), obecność w wyszukiwarkach (Google) oraz na tysiącach polskich stron WWW dzięki Programowi Partnerskiemu.

http://www.seeyou.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top