Serwis Informacji Zleconych PAP w Cafe News Wire

Klienci systemu Cafe News Wire mogą publikować swoje komunikaty już w blisko 250 serwisach. Ostatnio do grona partnerów dołączyła Polska Agencja Prasowa, największa agencja informacyjna w Polsce. Komunikaty z systemu Cafe News Wire będą wyświetlane na stronie Serwisu Informacji Zleconych PAP.
Cafe News Wire to obecnie jedyne na polskim rynku narzędzie, pozwalające na szybkie stworzenie komunikatu prasowego oraz jego opublikowanie na wybranych serwisach internetowych. Pominięty zostaje etap dystrybucji komunikatów do dziennikarskich skrzynek mailowych, trafiają one bezpośrednio na konkretne strony www.

– Cafe News Wire pojawiło się w odpowiednim momencie. Obecnie na rynku mediów internetowych jest tak wiele propozycji, że trudno na bieżąco gromadzić informacje o poszczególnych serwisach. Dzięki Cafe News Wire wystarczy kilka minut by zredagowany komunikat opublikować w nawet kilkudziesięciu portalach, bez zbędnego wyszukiwania kontaktów do redaktorów – mówi dr Dariusz Tworzydło, ekspert ds. public relations, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – Widzę zalety tego narzędzia zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych – kiedy trzeba reagować i mieć pewność, że treść naszego przekazu nie zostanie zmieniona.

Informacje Cafe News Wire pojawią się na stronie www.siz.pap.pl już w marcu.

www.wire.cafenews.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top