Serwis Księżniczek Disneya w Gazeta.pl

Serwis dostępny jest pod adresem: www.dzieci.gazeta.pl. Dzieci znajdą na stronie galerię Księżniczek i Książąt Disneya, fragmenty bajek, muzykę z filmów oraz zabawy, zgadywanki, kolorowani i konkursy związane z disneyowskimi bohaterami.
Gazeta.pl i Disney organizują dla użytkowników serwisu konkurs MMS-owy.  Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie do 20 grudnia zdjęcia dziecka, prezentującego specjalne bajkowe przebranie wykonane przez dzieci i rodziców. Każde dziecko, które nadeśle fotografię, otrzyma jedną z tapet na telefon prezentowanych w serwisie. Specjalne jury, w skład którego wejdą m. in. przedstawiciele Disneya, wybierze najciekawsze stroje. Na zwycięzcę czeka czteroosobowa wycieczka do Disneylandu na specjalne przyjęcie z Małą Syrenką. Wszystkie nadesłane zdjęcia pojawią się w specjalnej galerii na stronie www.dzieci.gazeta.pl.

Gazeta.pl wspólnie z Disneyem przygotowała także konkurs wiedzy o postaciach Disneya. Ostatni etap konkursu zakończy się 22 grudnia. Na zwycięzców czekają trzy wycieczki czteroosobowe do Disneylandu.

Start serwisu związany jest z premierą DVD filmu “Mała Syrenka”. Gazeta.pl objęła patronatem medialnym akcje promocyjne związane z premierą, które odbywać się będą w centrach handlowych na terenie całego kraju.

www.gazeta.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry