Serwis na zlecenie CBA

Pod adresem www.antykorupcja.edu.pl możemy obejrzeć Serwis Edukacji Antykorupcyjnej przygotowany przez firmę Kompan.pl na zlecenie Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Podstawowym zadaniem serwisu jest edukacja antykorupcyjna dorosłych Polaków i młodego pokolenia a także udostępnianie danych związanych z zapobieganiem i zwalczaniem korupcji.

– Na zlecenie CBA przygotowaliśmy  kreację serwisu, włącznie z wdrożeniem naszego autorskiego  systemu kCMS.  Po stronie CBA leżało natomiast przygotowanie całej zawartości merytorycznej portalu.  Przy pracach nad serwisem duży nacisk położony został na interaktywność i łatwość docierania do informacji.  Serwis jest przeznaczony zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla osób dorosłych. W ramach zrealizowanego wspólnie z CBA projektu przygotowano więc rozrywkowe gry i puzzle oraz testy online propagujące wiedzę o zapobieganiu korupcji – mówi Mateusz Ostachowski z Kompan.pl.

Agencja Kompan.pl oprócz zrealizowania kreacji zajmuje się również obsługą projektu od strony reklamowej i promocyjnej w Internecie. Serwis oficjalnie ruszył 9 grudnia 2008r.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry