Sezon konkursów w Epulsie

W Epulsie czuć zbliżające się wakacje. Ich zwiastunem są konkursy, które już teraz przywołują na myśl gorące, letnie dni. Użytkownicy największego polskiego serwisu społecznościowego dla młodzieży wybiorą swoją „Hot dziewczynę”. Mogą też wygrać samochód – fiata 126 p w wersji 2009.

Każda dziewczyna ma szansę stać się gwiazdą. Epulsowiczki mogą zgłaszać się do konkursu o tytuł „Hot dziewczyny”. Ta najbardziej gorąca zostanie wyłoniona w głosowaniu wszystkich użytkowników serwisu. Liczyć się będzie przede wszystkim niebanalność profilu użytkownika kandydatki. Można go w Epulsie kreować w dowolny sposób, co umożliwi dziewczynom pełną prezentację. Nagroda pieniężna zostanie podzielona między zwyciężczynię a chłopaka, którego „Hot dziewczyna” sama wskaże.

Ostrą jazdę w kolejnym konkursie zapewni samochód – legenda.  Ten egzemplarz kiedyś był zielony, teraz zdobi go kolorowe graffiti i jest też pewnie starszy od większości potencjalnych właścicieli, którzy mogą go zdobyć. To sami Epulsowicze przygotowali najnowszą wersję „malucha 2009”, a całość tego niezwykłego przedsięwzięcia sfilmowano i można je obejrzeć w internecie. Samochód zostanie wylosowany wśród aktualnych i nowo zarejestrowanych użytkowników serwisu  na wakacyjnym zlocie Epulsa.

„W obu gorących przedsięwzięciach nie chodzi o wartość nagród, tylko o zabawę. To okazja do dyskusji na forach serwisu oraz pretekst, by wszyscy, którzy czują się młodzi i wolni, realizowali swoje marzenia” – podkreśla Michał Dyrda, Brand Manager Epuls.pl

Epuls.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry