Skąpiec.pl poszerza współpracę z Opineo.pl

Skapiec.pl oraz Opineo.pl zdecydowały się na realizację nowych projektów ecommerce w ramach jednej Grupy.

Obie firmy rozpoczęły prace nad stworzeniem centrum usług informatycznych dla sklepów internetowych, które ma dostarczać e-sklepom profesjonalne narzędzia do obsługi Klientów. Realizowane projekty zostaną skierowane do wszystkich sklepów internetowych, również tych, które nie korzystają z porównywarek cenowych. Współpraca obejmie również obszar usług reklamowych, co w znacznym stopniu uatrakcyjni ofertę dla wszystkich potencjalnych reklamodawców.

Połączenie i wymiana doświadczeń obu firm w nowoplanowanych realizacjach pozwoli na tworzenie jeszcze bardziej konkurencyjnych i kompleksowych rozwiązań, a także zwiększy skuteczność i zasięg działania obu serwisów.

Zarówno Opineo.pl jak i Skąpiec.pl nie planują zmian w podstawowej strategii prowadzenia swoich serwisów, zachowując dotychczasową autonomiczność. Przypomnijmy, że dotychczasowa współpraca między serwisami polegała na udostępnianiu na Skąpiec.pl opinii na temat e-sklepów, które od 2006 roku gromadzi Opineo.pl

Z początkiem kwietnia 2010 Opineo.pl przekształciło się w Opineo Sp. z o.o. , w której 100 proc.  udziałów objął obecny właściciel serwisu – Paweł Kucharzak.

– Stale rosnąca liczba obsługiwanych przez Opineo.pl sklepów ( ponad 9 500 ) wymusiła na nas poszukiwanie wsparcia partnera o dobrze rozwiniętym zapleczu programistycznym. Bliska relacja oraz zaufanie jakim obdarzają nas Klienci i sklepy internetowe skłania nas do rozbudowy nowych obszarów służących propagowaniu bezpiecznych zakupów przez internet. Wybór odpowiedniego partnera dla naszej firmy był determinowany zachowaniem podstawowej idei funkcjonowania naszego serwisu – pełnej niezależności i swobody działania Opineo – zaznacza Paweł Kucharzak, właściciel Opineo.pl

– Otwarcie na nowe obszary współpracy, na jakie zdecydowaliśmy się z naszym wieloletnim Partnerem, to naturalny krok w rozwoju Skąpiec.pl. Jesteśmy przekonani, że suma zgromadzonych przez obie strony doświadczeń przyczyni się do stworzenia użytecznych z punktu widzenia sprzedawców internetowych narzędzi – mówi właściciel firmy Skąpiec.pl Mariusz Janiszewski.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry