Sklep internetowy 1klik.pl przejęty przez Morele.net

Morele.net, najlepszy internetowy sklep komputerowy roku 2008 – wg rankingu tygodnika Wprost i portalu Money.pl – został nowym właścicielem pokrewnego sklepu 1klik.pl.

Z dniem 28 kwietnia 2009 r. firma Morele.net została nowym właścicielem sklepu 1klik.pl. Podmiot został przejęty od Zakupy.com – platformy konsolidującej liderów handlu internetowego z kluczowych branż w Polsce. Obecnie Morele.net jest jedynym właścicielem domeny 1klik.pl, sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.1klik.pl oraz bazy klientów sklepu 1klik.pl. Przejęta marka nie będzie rozwijana – Morele.net skupi się na zapewnieniu dotychczasowym klientom 1klik.pl jak najlepszej oferty i obsługi.

– Pomimo dużej sympatii do sklepu 1klik.pl oraz jego stałych klientów, dalsze utrzymywanie tej platformy niestety nie jest opłacalne. Użytkownicy będą przekierowywani na strony naszego sklepu  – informuje Radosław Stasiak, współwłaściciel Morele.net. – Wierzymy, że zaistniałe zmiany własnościowe nie będą odczuwalne dla stałych użytkowników sklepu 1klik.pl poza zwiększeniem satysfakcji z zakupów, dostępem do bogatszej oferty oraz wysokiej jakości obsługi – mówi Michał Pawlik, drugi właściciel firmy.

Władze firmy liczą, że transakcja przyniesie co najmniej 100 proc. zwrot zainwestowanego kapitału oraz przyczyni się do zwiększenia wartości Morele.net. – Utrzymujący się kryzys to okazja do wzmocnienia pozycji firmy poprzez przejęcie słabnących podmiotów rynkowych – dodaje Michał Pawlik.

Przejęcie 1klik.pl przez Morele.net w obliczu niedawnego upadku kilku znanych sklepów internetowych potwierdza, że kryzys mogą przetrwać tylko najmocniejsi.

Morele.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry