Sklep PZPN korzysta z rozwiązań IAI-Shop.com

W ramach uruchomionego projektu KlubKibicaRP.pl, powstał również sklep internetowy. Został on stworzony w oparciu o platformę  IAI-Shop.com. Sklep.KlubKibicaRP.pl jest jedynym sklepem internetowym z oficjalnymi gadżetami PZPN i wkrótce również biletami na mecze reprezentacji Polski.

Obecnie w sklepie znajdują się przede wszystkim gadżety i pamiątki, docelowo jednak za pośrednictwem sklepu będziemy mogli nabyć bilety na imprezy sportowe.

Sklep PZPN korzysta z rozwiązań IAI-Shop.com 1

Projekt realizowany był siłami Revolver (revolver.pl), IAI S.A. (IAI-Shop.com), Beyond (beyond.pl) oraz Galdomedia (galdomedia.pl). Dzięki tym firmom udało się w bardzo krótkim czasie wprowadzić projekt w życie. – opowiada Artur Kurasiński z Revolver.pl, koordynator projektu – Wybór platformy e-commerce był prosty. Przeanalizowaliśmy oferty firm, które spełniały nasze założenia i były skłonne dostosować się do tempa prac oraz wyzwań (np. skala obsługi zamówień). IAI-Shop.com zostało wybrane ponieważ od samego początku bardzo dobrze nam się współpracowało, co zostało potwierdzone w późniejszym okresie.

Bardzo cieszymy się ze współpracy z PZPN. Dla nas to spore wyróżnienie i docenienie naszej pracy. To rewelacyjny znak, że kolejna duża organizacja odważnie i racjonalnie sięga po rozwiązania IT z chmury. Świetnie, że dzieję się to przy okazji tak ważnej imprezy, bo to podkreśla dojrzałość i jakość systemów webowych. Ten trend jest bardzo dobry dla naszego rynku. Pokazuje też, że rozwiązania IAI pasują do przedsięwzięcia każdej wielkości od małych sklepów po olbrzymie imprezy jak Euro 2012. – podsumowuje Paweł Fornalski, CEO IAI S.A., właściciela IAI-Shop.com.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top