Sklepy internetowe w ofercie Nazwa.pl

Opublikowano: 28 maja 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Nazwa.pl zaproponowała swoim klientom skorzystanie z oferty sklepów internetowych w dwóch wariantach Sklepicom i Sklepicom PRO.

Sklep w wersji rozszerzonej – Sklepicom PRO umożliwia między innymi prowadzenie działań sprzedażowych za pośrednictwem Facebooka.

Sklepy internetowe w ofercie Nazwa.pl 1

Wdrożenie sklepów do oferty nazwa.pl jest kolejnym krokiem w stronę poszerzenia zakresu usług oraz odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie takiej usługi wśród naszych Klientów. Usługa jest skierowana zarówno do osób, które chcą rozpocząć prowadzenie własnego sklepu internetowego, jak i do tych, którzy wcześniej korzystali z rozwiązań e-commerce – podkreśla Krzysztof Jagliński, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w nazwa.pl.

 

 

Sylwester KozakSklepy internetowe w ofercie Nazwa.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.