„Sledgehammer” Petera Gabriela tworzony społecznościowo

Peter Gabriel, jeden z nabardziej rozpoznawanych twórców na brytyjskiej scenie muzycznej, postanowił w nietypowy sposób uczcić 25. rocznicę powstania albumu „So”. Gabriel poprosił użytkowników Facebooka o nagranie własnych wersji teledysku „Sledgehammer”.

Teledysk „Sledgehammer” to jedna z najpopularniejszych produkcji związanych z Peterem Gabrielem. Materiał wideo ujrzał światło dzienne w 1986 r. i wykonany był w całości metodą poklatkową. Stanowił w tamtych czasach jeden z ciekawszych rozwiązań realizacji teledysków i w doskonały sposób promował wydany w 1987 r. album Petera Gabriela „So”.

W 25. rocznicę wydania albumu Peter Gabriel postanowił zaangażować swoich fanów na Facebooku w stworzenie, również przy pomocy metody poklatkowej, nowych wersji scen z teledysku „Sledgehammer”.

Na dedykowanej projektowi stronie fani mogą wybrać poszczególne sceny teledysku do opracowania, utworzyć na ich podstawie własne wersje, przesłać je na stronę oraz oddawać głosy na najlepsze prace.

Dla najbardziej popularnych filmów przygotowano unikatowy plakat z autografem Petera Gabriela, Boomboxa WiFi firmy TDK oraz 30 plakatów promujących jubileuszową edycję płyty „So”.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry