Słuchaj muzyki dzięki Songbeat 360

Agencja interaktywna byss.pl stworzyła na zlecenie Songbeat GmbH zaawansowaną aplikację w technologii AIR, służącą do wyszukiwania, słuchania i ściągania muzyki. Songbeat 360 jest programem, który umożliwia także dostęp do biografii artystów, ich pełnej dyskografii oraz dostarcza aktualnych informacji o najciekawszych wydarzeniach muzycznych odbywających się w pobliżu podanej przez użytkownika programu lokalizacji.

Aplikacja jest atrakcyjna wizualnie, przyjazna w obsłudze, a jednocześnie z powodzeniem sprawdza się jako domyślny odtwarzacz muzyki. Program posiada intuicyjny system wyszukiwania utworów, bazujący na systemie Songbeat Search, który nieustannie przeszukuje sieć w poszukiwaniu nowych utworów. Szacuje się, że do końca roku w systemie powinno być dostępnych dla użytkowników ok. 8 milionów utworów. Pomysłodawcą Songbeat Search jest Songbeat GmbH.

„Przy tworzeniu Songbeat 360 priorytetem było połączenie funkcjonalności i wygody odtwarzaczy muzycznych z możliwością dzielenia się informacjami w kręgu znajomych, co zaowocowało wyposażeniem Songbeat 360 w opcję publikacji wpisów na profilach serwisu Twitter. Cały projekt był bardzo wymagający, dlatego dla jego ukończenia niezbędna była bardzo ścisła współpraca byss i Songbeat GmbH”– mówi Daniel Czapiewski, Dyrektor Strategiczny agencji byss.

Songbeat360

Każdy użytkownik może przetestować Songbeat 360, pobierając program ze strony www.songbeat360.com. Songbeat 360 charakteryzuje się innowacyjnym systemem mikropłatności, dzięki któremu użytkownicy płacą za wyszukiwanie utworów, a ich słuchanie i pobieranie jest darmowe. Dzięki takiemu systemowi jeden kredyt, którego równowartością jest eurocent (ok. 4 groszy) umożliwia przesłuchanie i pobranie wielu utworów, a 1000 zakupionych kredytów umożliwia dostęp do ok. 500.000 piosenek. Dla nowych odbiorców przygotowano 25 darmowych kredytów.

Techcity.pl – Komputery Foto Gadżety Gry Muzyka GSM Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry