SMI pomaga ESCE płacić Twoje rachunki

18 maja rusza nowa loteria Radia ESKA – ESKA Płaci Twoje Rachunki. SUPERMEDIA Interactive odpowiada za obsługę mobilną loterii i opracowanie strony internetowej promującej zabawę.

W ramach zabawy słuchacze, po uprzedniej SMS-owej rejestracji, mają szansę wygrania nagrody w postaci opłacenia dowolnie wskazanego rachunku. Losowanie będzie trwało codziennie przez pięć tygodni, od poniedziałku do piątku, w godz. 8 – 16. Akcję poprzedzają działania teasingowe (4-7 maja) oraz tydzień promocji antenowych (11-17 maja). Partnerem zabawy jest allegro.pl. Obsługa mobilna loterii prowadzona jest przez SUPERMEDIA Interactive przy użyciu autorskiej platformy SMConnect.

“”Eska Płaci Twoje Rachunki to wyjątkowa propozycja programowa. Jak zawsze stawiamy na dobrą zabawę, ale w tym przypadku chcemy również naszym słuchaczom ułatwić życie. Liczymy na to, że zabawa przyniesie wiele sympatycznych chwil” – komentuje Andrzej Jaszczyszyn, internet project manager TIME SA.

Działania antenowe wsparte są obecnością w internecie. W serwisie poświęconym akcji www.rachunki.eska.pl, oprócz informacji o dotychczasowych zwycięzcach, czy regulaminu konkursu, znajdują się gra flashowa oraz licznik wskazujący ile dni pozostało do rozpoczęcia zabawy. Strona została przygotowana w oparciu o autorski system zarządzania treścią, Content Manager, przez SUPERMEDIA Interactive.

www.rachunki.eska.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry