SMSBOX- prawie 1,5 mln odsłon

Opublikowano: 8 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Popularność SMSów spowodwała, że w ciągu ostatnich miesięcy serwis SMSBOX stał się najpopularniejszym wortalem telekomunikacyjnym w polskim internecie. Według statystyk systemu Gemius w styczniu strona http://www.smsbox.pl zanotowała 1 496 510 odsłon, a dzienna liczba użytkowników kształtuje się w granicach 10 tysięcy. W ujęciu tygodniowym serwis odwiedza średnio ponad 21 tys. osób – „To prawie tyle ile mają strony www.fkn.pl i www.gsmonline.pl razem.” – mówi Rafał Agnieszczak, właściciel SMSBOX-a.

Strona http://www.smsbox.pl istnieje w sieci od prawie 10-ciu miesiecy. Jest w całości poświęcona wiadomościom tekstowym oraz usługom oferowanym dzięki nim. Na stronie znajduje się m.in. bramka WWW oraz program do wysyłania SMSów. Powierzchnią reklamową serwisu dysponuje sieć reklamowa Adnet.

http://www.smsbox.pl

Sylwester KozakSMSBOX- prawie 1,5 mln odsłon

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.