Start WPmobi

29 sierpnia 2007 Wirtualna Polska oficjalnie wystartowała jako wirtualny operator komórkowy. Oferta prepaid – pod marką WPmobi i z numeracją zaczynającą się od 799 – kierowana jest przede wszystkim do internautów. Z tego powodu WPmobi oferuje niskie stawki na przeglądanie stron WWW, przesyłanie i ściąganie plików – 6 groszy za 150 kB w modelu pre-paid.

Start WPmobi 1

Klienci sieci WPmobi mają do wyboru trzy taryfy:

MobiGłos – dla tych użytkowników, którzy przede wszystkim rozmawiają – 35 groszy za minutę połączenia (naliczanie sekundowe);
MobiTekst – dla użytkowników, którzy preferują komunikację za pomocą wiadomości tekstowych – 12 groszy za jednego smsa;
MobiTransfer – dla użytkowników, którzy często korzystają z Internetu przez komórkę – 6 groszy za 150 kB.

W ramach powyższych planów taryfowych zróżnicowane zostały stawki na połączenia do abonentów sieci WPmobi oraz na połączenia do innych operatorów komórkowych oraz na numery stacjonarne. Użytkownik może w dowolnym momencie przełączyć się między taryfami przy użyciu SMS i SIMToolkit (koszt: 1 zł) oraz WWW (za darmo).

Dodatkowo, od 30 sierpnia dostępna będzie nowa Eurotaryfa w roamingu:
-minuta połączenia głosowego – 2,20 zł;
-minuta połączenia głosowego przychodzącego – 1,10 zł;
-SMS do Polski – 1,50 zł.

Na start użytkownik sieci WPmobi otrzymuje 10 zł do wykorzystania na wszystkie usługi we wszystkich planach taryfowych. Dodatkowo, otrzymuje również specjalny bonus 12×10 – każde z dwunastu pierwszych doładowań premiowane jest kwotą 10 złotych (przy założeniu, że wartość doładowania przekracza 25 zł) do wykorzystania na połączenia w ramach sieci WPmobi.

Doładowań można dokonywać za pomocą strony WWW (wpmobi.pl/doladowania). Użytkownikom portalu oraz klientom WPmobi udostępnione będzie 26 kanałów płatności przez WWW m.in. przelewy do wszystkich banków, e-przelewy, płatności kartami kredytowymi, jak również popularna wśród polskich użytkowników metoda płatności „Moje Rachunki”, gdzie za zakupy internetowe zapłacić można w ponad 6 tysiącach punktach handlowych w całym kraju.

Start WPmobi 2

Oprócz podstawowych usług telekomunikacyjnych, w ramach sieci WPmobi użytkownik ma do dyspozycji: pocztę głosową, możliwość zarządzania swoim kontem przez WWW (zmiana taryfy, historia połączeń, historia doładowań) oraz tzw. lokalizację – usługę dostępną z poziomu SIMToolkit, za pomocą której można sprawdzić najbliższą restaurację, bankomat, kino itp., a także lokalizować swoich przyjaciół w sieci WPmobi.

Użytkownicy otrzymują również bonusy:

100 MB co miesiąc na dostęp do serwisów Wirtualnej Polski i do konta pocztowego @wp.pl; pakiet odnawialny automatycznie co miesiąc;

konto pocztowe na WP o pojemności 100 GB, posiadające wszystkie cechy

i możliwości konta płatnego;

przy doładowaniach realizowanych za pomocą strony wpmobi.pl/doladowania/ dla kwot 35, 50, 75, 80, 100, 200, 500 klient zyskuje dodatkowo, odpowiednio: 5, 10, 15, 15, 20, 50, 60 zł.

Użytkownicy sieci WPmobi w ramach oferty sklepów partnerskich pasażu internetowego Wirtualnej Polski będą mogli również znaleźć oraz kupować aparaty telefoniczne i akcesoria w atrakcyjnej cenie.

Start WPmobi 3

Zamówienia kart SIM sieci WPmobi można dokonywać tylko za pomocą strony:
www.wpmobi.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top