Startuje pierwsza kampania promująca Windows Mobile

Microsoft poinformował o rozpoczęciu kampanii promocyjnej systemu Windows Mobile, w ramach której firma zaprezentuje liczne możliwości i funkcje telefonów wyposażonych w mobilną wersję systemu operacyjnego Windows. Kampanii towarzyszy uruchomienie strony internetowej wiecejmozliwosci.pl oraz rozpoczęcie konkursu, w którym do wygrania przygotowano blisko 200 nagród, w tym konsolę Xbox 360, telefon HTC Pharos, zestawy Windows Vista Ultimate, pakiety Office Professional 2007, myszki komputerowe oraz gadżety Windows Mobile.
Kampania promocyjna systemu Windows Mobile ma na celu zaprezentowanie użytkownikom najważniejszych funkcji mobilnego systemu operacyjnego firmy Microsoft, przygotowanego z myślą o telefonach komórkowych. Odwiedzając stronę wiecejmozliwosci.pl dowiemy się, w jaki sposób telefon wyposażony w system Windows Mobile może uprościć nasze codzienne życie, zwiększyć naszą produktywność oraz zapewnić znakomitą rozrywkę. Na stronie internetowej znajdziemy również opisy mobilnych wersji poszczególnych aplikacji znanych ze środowiska Windows PC, wraz z przykładami sytuacji, w jakich będą nam pomocne.

„Telefon z Windows Mobile to wielofunkcyjne urządzenie pozwalające na łatwe i wygodne komunikowanie się z otoczeniem, stały dostęp do informacji i danych, korzystanie z multimediów i zaawansowanych funkcji, które mogą być wykorzystywane zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Mamy nadzieję, że kampania przybliży je wszystkie klientom i pomoże nam udowodnić, że telefon wyposażony w Windows Mobile po prostu warto mieć” – powiedziała Ewelina Bagińska, Product Manager Mobile Communication Business w polskim oddziale Microsoft.

Odwiedzający stronę będą mogli zapoznać się z ofertą telefonów wyposażonych w system Windows Mobile dostępnych u wybranych operatorów komórkowych oraz wziąć udział w konkursie. Aby wziąć w nim udział należy dokończyć zdanie „Z Windows Mobile mogę…”, dzięki czemu użytkownicy będą mogli podzielić się informacjami, jak Windows Mobile zmienił lub ułatwił ich codzienne życie. Nagrody czekają również na osoby, które kupią telefon wyposażony w system Windows Mobile za pośrednictwem strony internetowej.

Posiadając telefon wyposażony w system Windows Mobile, można korzystać z takich usług, jak: 6 kont pocztowych, mobilnej wersji Windows Media Player, funkcji aparatu fotograficznego i kamery, a także możliwości dowolnego personalizowania systemu i jego wyglądu. System Windows Mobile wyposażono również w mobilne wersje znanych aplikacji z rodziny Office – Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile, które umożliwiają dostęp do dokumentów w każdej chwili i miejscu, w jakim się znajdziemy, oraz ich późniejszą synchronizację z komputerem. Outlook Mobile, dzięki wykorzystaniu technologii Direct Push, pozwala na otrzymywanie/wysyłanie poczty e-mail, planowanie zadań i korzystanie z kalendarza oraz tworzenie list kontaktów, co zapewnia nieprzerwaną komunikację z otoczeniem w czasie rzeczywistym.

http://www.wiecejmozliwosci.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry