Strony dedykowane samochodów nowych w mojeauto.pl

Na stronach platformy mojeauto.pl wystartował nowy projekt. Dla każdego z koncernów dostępnych na naszym rynku opracowana została strona dedykowana, na której prezentowane są wszystkie modele samochodów oferowane w Polsce – z podziałem na osobowe i firmowe.

System ten ma zapewnić Internautom łatwiejsze dotarcie do informacji o aktualnej ofercie wszystkich koncernów. Wybierając jeden z dostępnych modeli danego producenta uaktywniona zostaje strona dedykowana modelu. Na niej użytkownik może łatwo i szybko znaleźć wszystkie dostępne wersje danego modelu wg różnych kryteriów, takich jak rodzaj nadwozia czy rodzaj i pojemność silnika. Ponadto, na stronie tej znajduje się katalog aktualnych cen, dostępnych promocji, zestawienie kilku najświeższych wiadomości motoryzacyjnych, w których mowa o danym modelu. Dodatkowo, w zależności od dostępności, prezentowane są wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP, wyniki raportu awaryjności Dekra oraz galeria zdjęć wybranego modelu.

Wdrożone zostały także mechanizmy, które ułatwią Internautom lokalizację dealera oferującego wybrany samochód, dotarcie do listy modeli samochodów nowych dostępnych u dealerów od ręki, wyszukanie danego modelu w ofercie samochodów używanych.

Wprowadzony system, dostępny pod adresem nowe.mojeauto.pl/koncern, będzie stale rozbudowywany o nowe elementy.

http://nowe.mojeauto.pl/koncern

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry