Studenckie finanse na e-lama.pl

Portal e-lama.pl uruchomił nowy serwis finansowy dla studentów. Dział finansowy zawiera niezbędne informacje, których potrzebuje student, aby zarządzać swoimi pieniędzmi, a dzięki możliwościom Centrum Finansowego (utworzonego przy współpracy z portalem Bankier.pl), każdy użytkownik może założyć konto, czy wziąć kredyt.
W Centrum Finansowym ponad 40 instytucji oferuje przeszło 100 atrakcyjnych produktów finansowych. Za pośrednictwem e-lama.pl każdy student będzie mógł między innymi założyć swoje konto osobiste w banku, czy też wziąć kredyt. Oprócz tego, studenci będą mieli możliwość kupienia jednostek funduszy inwestycyjnych.

W dziale finansowym publikowane będą aktualności ze świata giełdy, gospodarki i finansów. Serwis przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodą z inwestowaniem. W serwisie można znaleźć  specjalne poradniki, m.in. jak założyć własną firmę, jak dobrze wybrać lokatę bankową czy konto studenckie. Portal e-lama.pl nie zapomniał także o młodych ludziach, którzy interesują się finansami od dłuższego czasu. Dzięki współpracy z serwisem Bankier.pl w dziale finansowym e-lama.pl pojawiły się też profesjonalne analizy finansowe przygotowane przez dziennikarzy czołowego polskiego serwisu finansowego.

W dziale finansowym znajduje się też blog finansowy prowadzony przez Marcina Jacyszyna, studenta V-go roku politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, który od lat inwestuje na giełdzie. Dzięki swoim doświadczeniom może w przystępny sposób przybliżać zawiłości inwestycyjne innym studentom. Do tej pory opublikowane zostały wpisy dotyczące m.in. NewConnect czy funduszy inwestycyjnych.

www.e-lama.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry