Students.pl: Miasto Studentów

15 października rusza akcja “Miasto Studentów” organizowana przez portal Students.pl należący do wydawnictwa Axel Springer Polska. Użytkownicy serwisu w drodze głosowania wybiorą najlepsze miasto do studiowania w Polsce.
Studenci będą oceniać miasta w czterech kategoriach kluczowych dla wygody studiowania – koszty utrzymania, atmosfera, czas wolny i komunikacja. Na podstawie własnych doświadczeń użytkownicy przydzielają wybranemu miastu w każdej z kategorii gwiazdki w skali od 1 do 5 – pięć gwiazdek oznacza najwyższą, a jedna najsłabszą notę. Oceny w każdej z kategorii złożą się następnie na średnią ocenę miasta przez użytkownika.

“Miasto Studentów to ranking, w którym miasta oceniają sami studenci. To im oddajemy głos. Dzięki takiej klasyfikacji powstanie wiarygodna mapa miast najlepszych do studiowania – ważna zarówno dla osób, które już studiują, jak i dla maturzystów myślących dopiero o wyborze uczelni” – mówi Szymon Książkiewicz, Project Manager Students.pl.

Na potrzeby akcji portal Students.pl uruchamia blog “Miasto Studentów”, na którym każde miasto będzie mogło umieszczać teksty, zdjęcia i krótkie filmy promujące miejsce przyjazne studentowi. Prezentacje ułatwią studentom ocenę miasta w poszczególnych kategoriach. Do rankingu zakwalifikowane zostały wszystkie miejscowości, które mają co najmniej 100 tysięcy mieszkańców i przynajmniej jedną uczelnię publiczną nie będącą szkołą zawodową.

Patronat nad akcją objął DZIENNIK i tygodnik Newsweek. “Miasto Studentów” promowane będzie kampanią reklamową w tytułach Axel Springer Polska i na portalach internetowych wydawnictwa. Kreację przygotowała agencja FireFly Creation.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry