Studio.wp.pl w nowej odsłonie

Studio.wp.pl, serwis umożliwiający użytkownikom zamieszczanie w Sieci własnych filmów, zdjęć, plików graficznych i audio, zmienił wygląd. Nowy layout i sposób prezentacji materiałów na listach, to tylko część wprowadzonych modyfikacji. Zmianie uległo również odtwarzanie plików multimedialnych. Twórcy witryny zadecydowali o zaimplementowaniu nowych playerów audio i wideo. Dodano również opcję tworzenia pojedynków.

“Dzięki większej rozdzielczości playera wideo, wzrósł komfort przeglądania materiałów publikowanych w serwisie. Internauta może wstawić na swoją stronę WWW panoramiczny player wideo, w tzw. standardzie 16:9, w dwóch różnych rozmiarach do wyboru lub jego miniaturę” – wyjaśnia Karolina Kulawiak z Wirtualnej Polski, Kierownik Projektu – “Dodaliśmy też możliwość wyboru kategorii tematycznej do tworzonych przez użytkownika albumów oraz opcję dodania okładki do pliku audio. Nowe Studio to tak naprawdę jeszcze więcej zabawy z materiałami foto, wideo i audio. Użytkownicy mogą na przykład tworzyć własne pojedynki na zamieszczone tu materiały”.

Pojedynek polega na porównywaniu ze sobą materiałów w konfiguracji “każdy z każdym”. Na końcu prezentowany jest wynik głosowania internautów. Użytkownicy mogą samodzielnie tworzyć pojedynki z materiałów własnych lub dodanych przez innych korzystających z serwisu. Można porównywać ze sobą zdjęcia, filmy, pliki audio.

Portal planuje dalsze usprawnienia witryny, takie jak wprowadzenie możliwości odtwarzania filmów w jakości HQ, czy opcja wyboru klatki startowej filmu, która prezentowana będzie na liście materiałów wideo.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry