SUSE Linux w serwisie Novell24.pl

Wystartował polski sklep internetowy w całości poświęcony oprogramowaniu firmy Novell. Za pośrednictwem sklepu internetowego można łatwo i szybko nabyć potrzebne licencje oraz subskrypcje na komercyjne systemy Linux.

Obecnie w sklepie dostępne są systemy operacyjne SUSE Linux Enterprise dla desktopów i serwerów, narzędzia ZENworks do zarządzania zasobami w sieci, oprogramowanie komunikacyjne GroupWise, jak i całe zestawy Novell Open Workgroup Suite do wszechstronnej obsługi użytkowników w sieci. Firmą obsługującą internetowy sklep z oprogramowaniem Novella jest IT Make Systemy Informatyczne.

„Sklep internetowy z oprogramowaniem Novella jest pierwszą taką inicjatywą w Polsce”
, mówi Bartłomiej Noculak, właściciel serwisu novell24.pl. „Oferta produktowa będzie stale poszerzana. Wkrótce poza nowymi licencjami dostępne będą subskrypcje na aktualizacje. Liczymy, że poza sprzedażą do klientów końcowych, nasza inicjatywa przyczyni się do poszerzania wiedzy o produktach Novella i możliwych zastosowaniach”.

Do dyspozycji klientów serwisu Novell24.pl dostępna jest pomoc telefoniczna handlowców i menedżera produktu. W każdej chwili można zasięgnąć informacji na temat oprogramowania, realizacji zamówień, a także informacji technicznych. Do korzystania ze sklepu mają zachęcać klientów atrakcyjne ceny oprogramowania, planowane promocje i upusty dla stałych klientów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top