Świąteczna NIVEA w INTERIA.PL

Opublikowano: 12 grudnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W INTERIA.PL został uruchomiony serwis Choinka. Witryna, której sponsorem jest po raz kolejny NIVEA Polska, powstała przy współpracy z Internet Designers.

– Choinka stwarza okazję, by w ciekawy sposób promować naszą stronę www.NIVEA.pl i poszerzyć bazę osób zainteresowanych marką NIVEA – wyjaśnia Szymon Zabiełło, Local Internet Coordinator z NIVEA Polska.

Na użytkowników serwisu czekają kartki świąteczne, gry online oraz konkurs, sprawdzający wiedzę o produktach NIVEA. Padają w nim pytania na tyle szczegółowe, by skłonić osoby zainteresowane wygraniem kosmetyków do szybkiej edukacji na stronie NIVEA.pl.

W serwisie pojawiają się pomysły na kosmetyczne prezenty oraz porady na temat pielęgnacji urody zimą. Witryna nawiązuje też tematycznie do Świąt Bożego Narodzenia: zawiera działy dedykowane Świętemu Mikołajowi, tradycji szopek i kolędowania oraz opowieści świąteczne i przepisy na wigilijne potrawy.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w projekcie witryny została użyta kolorystyka i czcionka charakterystyczna dla NIVEA. Serwis Choinka jest promowany w portalu INTERIA.PL. Promocja, która obejmuje internetową kampanię reklamową z wykorzystaniem billboardów i targetowaną kampanię e-mailingową, potrwa do końca bieżącego roku.

Produkcją i stworzeniem koncepcji serwisu zajęła się INTERIA.PL, przy współpracy z agencją interaktywną Internet Designers. Autorem projektu graficznego jest Internet Designers. Zawartość merytoryczną przygotowała INTERIA.PL oraz NIVEA.

http://choinka.interia.pl

Sylwester KozakŚwiąteczna NIVEA w INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.