Świąteczna NIVEA w INTERIA.PL

W INTERIA.PL został uruchomiony serwis Choinka. Witryna, której sponsorem jest po raz kolejny NIVEA Polska, powstała przy współpracy z Internet Designers.

– Choinka stwarza okazję, by w ciekawy sposób promować naszą stronę www.NIVEA.pl i poszerzyć bazę osób zainteresowanych marką NIVEA – wyjaśnia Szymon Zabiełło, Local Internet Coordinator z NIVEA Polska.

Na użytkowników serwisu czekają kartki świąteczne, gry online oraz konkurs, sprawdzający wiedzę o produktach NIVEA. Padają w nim pytania na tyle szczegółowe, by skłonić osoby zainteresowane wygraniem kosmetyków do szybkiej edukacji na stronie NIVEA.pl.

W serwisie pojawiają się pomysły na kosmetyczne prezenty oraz porady na temat pielęgnacji urody zimą. Witryna nawiązuje też tematycznie do Świąt Bożego Narodzenia: zawiera działy dedykowane Świętemu Mikołajowi, tradycji szopek i kolędowania oraz opowieści świąteczne i przepisy na wigilijne potrawy.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w projekcie witryny została użyta kolorystyka i czcionka charakterystyczna dla NIVEA. Serwis Choinka jest promowany w portalu INTERIA.PL. Promocja, która obejmuje internetową kampanię reklamową z wykorzystaniem billboardów i targetowaną kampanię e-mailingową, potrwa do końca bieżącego roku.

Produkcją i stworzeniem koncepcji serwisu zajęła się INTERIA.PL, przy współpracy z agencją interaktywną Internet Designers. Autorem projektu graficznego jest Internet Designers. Zawartość merytoryczną przygotowała INTERIA.PL oraz NIVEA.

http://choinka.interia.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry