Świąteczne życzenia od awatara

Życzenia dla klientów i partnerów biznesowych to punkt obowiązkowy w świątecznym harmonogramie każdej firmy. Z życzeniami jest jednak trochę jak z reklamą – aby odniosły swój efekt i były warte zapamiętania, muszą być niecodzienne, oryginalne i nietypowe. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać.

Budowa wizerunku firmy to działanie długofalowe, wymagające poświęcenia czasu i energii, realizowane systematycznie krok po kroku. Dla klienta działania lojalnościowe to wyraz dbałości firmy o jego osobę i indywidualne potrzeby. Doceniając kontrahentów i pozwalając im czuć się wyjątkowo jesteśmy na najlepszej drodze do umocnienia ich przywiązania do marki. Służyć temu celowi mogą wirtualne życzenia świąteczne będące nie tylko miłym gestem, ale i jedną z tańszych metod podtrzymania relacji z klientami.

Narzędzia platformy Redlink.pl należącej do firmy Vercom pozwalają na zaprojektowanie, według własnego scenariusza lub gotowego szablonu, i wysyłkę wirtualnych kartek świątecznych do dowolnie określonej grupy docelowej. Z kolei nowością jest możliwość stworzenia interaktywnego prezentera.

Za pomocą tzw. awatara umieszczonego na stronie internetowej można zaprezentować ofertę firmy, zareklamować nowości produktowe lub przekazać w niebanalny sposób życzenia świąteczne. – przytacza przykłady Tomasz Pakulski, product manager platformy komunikacyjnej Redlink.pl.

Taki wirtualny prezenter pojawiający się w momencie wejścia na stronę przyciągnie uwagę, pomoże nawiązać wizualny kontakt z klientem, aby w efekcie przekaz został lepiej zapamiętany niż statyczna, nierzucająca się w oczy reklama.

W jaki sposób awatar będzie prezentował się na własnej stronie internetowej można się przekonać dzięki wersji demonstracyjnej produktu dostępnej pod adresem http://avatar.redlink.pl/demo/index.php.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry