Świątecznie w Wirtualnej Polsce

Serwis Zakupy Wirtualnej Polski (zakupy.wp.pl) wzbogacił się o specjalny dział świąteczny. Znalazły się w nim atrakcyjne cenowo produkty dla milusińskich, nieco starszych, nastolatków, pań, panów, rodziców i dziadków…

Najpopularniejsze w okresie przedświątecznym artykuły pogrupowano w kategorie tematyczne: książki, film, muzyka, moda, aparaty cyfrowe… Można tu znaleźć i bezproblemowo nabyć najnowsze pozycje literackie, najmodniejszą bieliznę i stroje codzienne, ciekawe płyty, wysokiej jakości sprzęt sportowy. W serwisie wyodrębniono osobny dział poświęcony aktualnym promocjom oraz wyselekcjonowano sklepy cieszące się największa popularnością wśród użytkowników sieci.

Wkrótce ruszy specjalny przedświąteczny konkurs, w którym udział wziąć będą mogli wszyscy dokonujący zakupów za pośrednictwem WP. Wystarczy jeden zakupiony produkt i skomponowanie życzeń, by wygrać którąś z atrakcyjnych nagród. Dla niezdecydowanych Wirtualna Polska uruchomi też specjalny psychotest, dzięki któremu zdobędą tak cenną wiedzę, jak 'Co warto kupić Pannie lub Koziorożcowi?’, 'Co zainteresuje babcię lubiącą kolor czerwony?’, czy 'Co jest na topie w modzie i urodzie?’.

Ci, którzy pierwszy raz dokonywać będą świątecznych zakupów przez Internet mogą skorzystać z porad opracowanych przez portal wspólnie z Federacja Konsumentów, poznać zasady płatności, skierować pytania do specjalistów serwisu. Nad bezpieczeństwem dokonywania zakupów, terminowością dostaw i prawidłowością transakcji czuwa, współpracujący jedynie z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, zespół Zakupów WP.

http://zakupy.wp.pl/swieta.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top