Swistak.pl i Okazje.info rozpoczęły współpracę

Serwis aukcyjny Swistak.pl i porównywarka cen Okazje.info rozpoczęły współpracę. Za cel postawiły sobie zapewnienie swoim użytkownikom pełnej informacji na temat dostępności i cen produktów z interesujących ich kategorii.

W ramach współpracy w kategoriach wspólnych dla obu serwisów są wyświetlane dobrane tematycznie produkty ze strony partnera. Dzięki temu użytkownicy Swistak.pl przeglądając interesującą ich kategorię zobaczą trzy najpopularniejsze na okazje.info produkty należące do tej samej kategorii. Użytkownicy Okazje.info z kolei w analogicznej sytuacji zobaczą dziesięć dobranych wg kategorii aukcji ze Swistak.pl.

Współpraca serwisów o ustabilizowanej pozycji rynkowej nastawiona jest na zaoferowanie maksimum korzyści dla użytkowników obydwu podmiotów. Z naszego punktu widzenia, kooperacja oznacza, że będziemy prezentować nie tylko setki tysięcy aukcji ale również popularne produkty z ponad 1700 największych sklepów internetowych w Polsce. – mówi Piotr Szymczak, produkt manager serwisu aukcyjnego Swistak.pl.

Wprowadzając nowe funkcjonalności twórcy stawiają przede wszystkim na zwiększenie użyteczności oraz komfortu korzystania z obydwu serwisów. Dzięki temu liczą na wzmocnienie pozycji obydwu graczy, jak również ich udziału w rynku.

Okazje.info wyróżnia na tle konkurencji kompleksowe podejście do zakupów. Dzięki współpracy ze Swistak.pl nasi użytkownicy uzyskają dostęp do trzech największych kanałów dystrybucji – sklepów internetowych, marketów i aukcji. To daje im maksimum informacji o najlepszych rynkowych cenach produktów. – mówi Milena Bakalarz z działu Marketingu Okazje.info.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry