Świstak.pl stworzył serwis SzalonaAukcja.pl

Serwis aukcyjny Świstak.pl udostępnił swoją technologię do projektu SzalonaAukcja.pl realizowanego przez lokalne wydania Gazety Wyborczej o zasięgu poznańskim i wrocławskim. Serwis opiera się na licytacji produktów i usług, za które cena wywoławcza to 50% ceny rynkowej.

Świstak.pl został wybrany do wdrożenia projektu ze względu na  know-how wymagany przy tworzeniu internetowych platform aukcyjnych. Idea serwisu SzaloneAukcje.pl została opracowana przez Agorę, odpowiedzialną też  za pozyskanie produktów.

Jest to nietypowe przedsięwzięcie, w którym chętnie wzięliśmy udział. Stworzenie od podstaw serwisu o tak szczególnej funkcjonalności było nie lada wyzwaniem. Okazało się, że nasze doświadczenie pozwoliło sprostać oczekiwaniom wymagającego klienta. – mówi Piotr Szymczak, Product Manager serwisu aukcyjnego Świstak.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry