Symbol Technologies dostarczy 28.000 PDA dla Coca-Coli

Koncern Coca-Cola, największy światowy producent napojów bezalkoholowych, wdroży rozwiązania firmy Symbol Technologies dla 28 tysięcy swoich pracowników mobilnych na całym świecie.
Symbol dostarczy koncernowi komputery mobilne nowej generacji PDA MC9000, które będą wchodzić w skład kompleksowego systemu komunikacji mobilnej dla pracowników Coca-Coli w Ameryce Północnej i w Europie, w tym także w Polsce.

PDA MC9000 został specjalnie zaprojektowany i dopasowany przez Symbol Technologies do specyficznych potrzeb Coca-Coli. Urządzenie jest odmianą niedawno wprowadzonego na rynek modelu Symbol MC9000-G.
PDA MC9000 jest wytrzymały i odporny, dzięki czemu można go używać nawet w skrajnie trudnych warunkach temperaturowych i pogodowych. Ma wiele cech szczególnie przydatnych przedstawicielom handlowym – np. jasny, kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości, umożliwiający łatwy odczyt zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Urządzenie wyposażone jest w moduł bezprzewodowego dostępu do sieci Symbol Wi-Fi oraz system operacyjny Microsoft Windows Mobile 2003 Software for Pocket PC, który umożliwia korzystanie z zaawansowanych aplikacji. Komputer posiada ponadto wydajny, 32-bitowy procesor Intel Xscale oraz akumulatory litowe o przedłużonej trwałości. Model jest wyposażony w nowy mechanizm przetwarzania obrazu firmy Symbol (rodzaj aparatu fotograficznego), dzięki któremu ma jeden z najmniejszych czytników kodów kreskowych o objętości zaledwie 3,3 cm3. Czytnik ten posiada tzw. intuicyjny celownik laserowy oraz technologię Smart Focus. Pozwala to łatwo odczytywać jednowymiarowe i dwuwymiarowe kody paskowe pod różnymi kątami oraz zapewnia wysoką jakość przechwytywanego obrazu.

„Podstawowym zadaniem komputerów mobilnych jest przyspieszenie procesów zaopatrzeniowych, poprawa jakości obsługi klienta oraz zwiększenie efektywności pracowników. Ci, którzy działają w terenie mogą pozyskiwać, przesyłać i zarządzać informacjami krytycznymi w czasie rzeczywistym i w momencie wykonywania danych zadań biznesowych. Warto podkreślić też, że zaletą wdrożenia takich rozwiązań mobilnych jest także szybki zwrot z inwestycji” – powiedziała Ewa Pytkowska, przedstawiciel Symbola w Polsce.

http://www.symbol.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top