Sześć nowych kanałów w DIALOGmedia

Aż o sześć znanych i popularnych kanałów poszerzy się oferta programowa telewizji cyfrowej DIALOGu. Od połowy stycznia na ekranach zagoszczą Hallmark, Comedy Central Polska, Nickelodeon Polska, BBC Lifestyle, VH1 Classic i Deutsche Welle TV.

Do pakietu „Kobieta”, 15 stycznia zostaną włączone kanały Hallmark i BBC Lifestyle. Comedy Central Polska i VH1 Classic dołączą do filmowo-muzycznego pakietu „Rozrywka”. Nickelodeon Polska to nowość w ofercie „Dzieci”, a Deutsche Welle TV uatrakcyjni podstawowy „Pakiet Domowy”.

Sześć nowych kanałów w DIALOGmedia to początek tegorocznych nowości programowych. Od marca 2010 dla wszystkich abonentów „Pakietu Domowego” i „Domowego + HD” dostępny będzie także kanał Superstacja, a liczba najpopularniejszych kanałów w pakiecie podstawowym zwiększy się aż do 42.

W telewizji cyfrowej DIALOGu abonenci korzystać mogą już z 92 kanałów, uporządkowanych w pakiety tematyczne (m.in. „Wiedza”, „Dzieci”, „Kino”, „Rozrywka”, „Historia”), pakiety premium (Canal+, Cinemax i HBO), pakiet „Domowy+ HD” oraz kanały HD oferowane a la carte.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry