Szopen ściga się z Syrenką, czyli runwarsaw.pl dla Nike by FFCreation.com

FFCreation.com stworzyła dla Nike Poland witrynę internetową promującą imprezę RUN WARSAW – warszawski bieg miejski na dystansie 5 kilometrów.

Agencja Interaktywna full service FFCreation.com przygotowała unikalną koncepcję i stworzyła witrynę www.runwarsaw.pl oraz kampanię internetową promującą akcję Nike. Kreacje witryny powstały zgodnie ze stylem i projektami komunikacji Run Warsaw wytyczonymi przez Agencję G7, autora głównego konceptu kreatywnego kampanii offline.

Runwarsaw.pl to pierwsza w Polsce strona Nike stworzona od podstaw przez polską agencję. Serwis ma na celu przekazanie użytkownikom w ciekawy i dynamiczny sposób informacji dotyczących wydarzenia. Obok podstawowych wiadomości na stronie przeczytamy m.in. o osobach, dla których bieganie jest stylem życia (znane postaci ze świata sportu i TV) i będziemy mogli ustawić sobie przypominacz o cotygodniowych treningach Nike.

Koncepcja witryny opiera się na nowatorskiej animacji, na potrzeby której została zorganizowana sesja zdjęciowa. Powstał w ten sposób oryginalny kolaż zdjęć, płynnie zanimowany w technologii Macromedia Flash Player. Zdjęcia przedstawiają różne oblicza Warszawy – znane i okazałe budynki, ciasne podwórka, główne ulice, mosty. Wyróżniająca serwis kolorystyka – czarno-białe zdjęcia oraz żółte płaszczyzny, jest konsekwentnie stosowana na wszystkich stronach witryny i w całej komunikacji online.

'Kolejnym, charakterystycznym elementem witryny jest nawigacja liniowa połączona z animacjami. Jest ona odpowiedzią na znudzenie Internautów sajtami typu experience, charakteryzujące się nawigacją poprzez różne, czasem ukryte, elementy animacji Flash. Możliwość eksploracji całego serwisu poprzez klikanie na przycisk 'biegnij dalej’ w znaczny sposób ułatwia dotarcie do treści serwisu i sprawia, że przeglądanie stron jest intuicyjne’ – mówi Małgorzata Piotrowska, Account Director FFCreation.com.

Wydarzenie RUN WARSAW wspierane będzie również przygotowywaną przez FFCreation.com kampanię reklamową na www (od początku września). Kreacje kampanii internetowej zostały dostosowane do specyfiki Internetu, różnią się zatem nieco od kreacji offline. Mają za zadanie skutecznie przyciągnąć uwagę i zainteresować błyskotliwym i humorystycznym copy.

W kampanii www obejrzymy takie formy reklamowe, jak baner, popup, top player i billboard.

Bieg RUN WARSAW będzie miał miejsce w Warszawie, 2 października 2005 roku. Jest to pierwsza edycja tego wydarzenia w Polsce. Na całym świecie już od kilku lat mają miejsce podobne eventy organizowane przez Nike w największych miastach. Są to znane i głośne medialnie wydarzenia. Run Warsaw rozpoczyna cykl wydarzeń w Polsce.

http://www.Runwarsaw.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top