Szybki kredyt gotówkowy- najnowsza oferta konta Inteligo

Już od 14 marca br. konto Inteligo rozszerza ofertę o atrakcyjny kredyt gotówkowy dla klientów indywidualnych. Dzięki nowemu produktowi posiadacze kont Inteligo mogą szybko i wygodnie zdobyć środki finansowe na bieżące lub nagłe potrzeby.

Jak wynika z badań rynkowych i codziennych doświadczeń klientów banków, głównym problemem osób potrzebujących kredytu jest, prócz chwilowego braku środków, brak czasu. Oferta kredytowa tradycyjnych polskich banków jest szeroka i różnorodna, jednak otrzymanie pożyczki wiąże się tam z wieloma formalnościami i trwa zbyt długo. Wiele banków wciąż jeszcze podejmuje wstępną decyzję kredytową dopiero po kilku dniach od złożenia wniosku przez Klienta. Okazuje się, że tak zwane „potrzeby kredytowe” najczęściej powstają niespodziewanie dla Klientów, a kredyt jest narzędziem umożliwiającym ich realizację. W takich sytuacjach czas jest dla Klientów niezwykle ważny i cenny.

W uprzywilejowanej pozycji są posiadacze kont Inteligo. Pieniądze na nagłe potrzeby (obecnie do 6 500 zł, a niedługo więcej) mogą mieć na koncie w ciągu kilku dni roboczych. Uzyskają je z Kredytu Inteligo.

Posiadacze kont Inteligo mogą złożyć wniosek kredytowy na dwa sposoby: na szyfrowanej stronie WWW lub przez telefon do konsultanta Inteligo. Wniosek o przyznanie kredytu można składać przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Wstępna decyzja kredytowa podjęta będzie „on-line” już podczas rejestracji wniosku. Kredyt Inteligo jako pierwszy na polskim rynku oferuje Klientom to nowoczesne udogodnienie. Decyzja „on-line” oznacza, że jest ona udzielana automatycznie, przez całą dobę, dzięki czemu Klient już w trakcie składania wniosku będzie wiedział, czy spełnia kryteria udzielenia kredytu. Wydawanie decyzji kredytowej „między 8.00 a 16.00” byłoby przecież wbrew filozofii konta Inteligo, którą tak cenią sobie jego posiadacze.

Kredyt Inteligo jest wysoce elastyczny. Nawet w przypadku ewentualnej odmownej decyzji o przyznaniu określonej kwoty kredytu, automatycznie przygotowana jest optymalna dla danego Klienta i jego indywidualnych możliwości alternatywna oferta kredytowa. Ten interaktywny system doradczy jest również innowacją na polskim rynku.

Do otrzymania Kredytu Inteligo nie jest wymagane przedstawienie poręczycieli lub zabezpieczeń kredytu. Udzielany jest on na podstawie złożonego wniosku, podpisanej umowy kredytowej oraz dokumentu potwierdzającego źródło i wysokość uzyskiwanych dochodów. Tylko w wyjątkowych i precyzyjnie określonych przypadkach, może być konieczne uzupełnienie tych dokumentów o kserokopię książeczki wojskowej, dokument potwierdzający ewentualną rozdzielność majątkową małżonków lub kserokopię karty stałego pobytu obcokrajowca.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pakiet dokumentów kredytowych dostarczany jest do rąk Klienta kurierem. Poczta kurierska wybrana została ze względu na bezpieczeństwo, elastyczność, wygodę oraz szybkość korespondencji, co potwierdza sprawdzony proces otwierania Konta Inteligo. Klient sam wyznacza miejsce i czas otrzymania przesyłki. W ciągu 2 dni od zwrócenia kompletu wypełnionych dokumentów (wymienionych powyżej) wnioskowana kwota kredytu jest przelewana na konto kredytobiorcy.

Kredyt Inteligo udzielany jest na okres od 3 do 24 miesięcy. Kredyt ten jest formą pożyczki, która automatycznie wygasa w momencie spłaty. Możliwa jest zmiana okresu spłaty kredytu, jak również wysokości płaconych rat i od takich operacji nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.
Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi w stosunku rocznym:
a) 3 miesiące – 18,0 %
b) 6 miesięcy – 19,5 %
c) 12 miesięcy – 22,0 %
d) 18 miesięcy – 22,0 %
e) 24 miesiące – 24,5 %

Nowy produkt kredytowy konta Inteligo jest wprowadzany wspólnie z jednym z największych banków kredytujących klientów indywidualnych – GE Capital Bank S.A. z Gdańska. Dzięki współpracy ze stabilnym i doświadczonym partnerem konto Inteligo zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość oferty.

Współpraca Inteligo i GE Capital Bank pozwoliła zaoferować Klientom jeden z najbardziej elastycznych i atrakcyjnych kredytów gotówkowych dostępnych na rynku.

http://www.inteligo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top