Szymon Nieradka dyrektorem zarządzającym AZ.pl

Z początkiem marca 2010 stanowisko Dyrektora Zarządzającego firmy AZ.pl objął Szymon Nieradka. Do jego głównych zadań należeć będzie budowanie strategii i wizerunku firmy.
Nowo mianowany dyrektor zarządzający odpowiedzialny będzie za rozwój firmy, jej strategię i wizerunek. Zajmować będzie się również komunikacją marketingową, prowadzeniem działań zmierzających do rozwoju Az.pl na rynku usług domenowych i hostingowych oraz poprawy rentowności spółki.

“Cieszę się, że będę mógł pracować z zespołem, który zbudował i ugruntował pozycję AZ.pl na rynku rejestracji domen. W najbliższej przyszłości czeka nas wprowadzenie nowych usług do oferty firmy oraz intensywna walka na rynku hostingowym, gdzie chcemy zaprezentować ciekawą ofertę dla osób prywatnych i małego biznesu.” – powiedział Szymon Nieradka

Po tej nominacji zarząd firmy Az.pl składa się z właścicieli: Alberta Jerki i Andrzeja Kostrzewy oraz dwóch dyrektorów: Anny Kur oraz Szymona Nieradki.

Szymon Nieradka dyrektorem zarządzającym AZ.pl 1Szymon Nieradka swoje doświadczenie zdobywał pracując na stanowisku Kierownika Biura Informatyki i Telekomunikacji w Stoczni Szczecińskiej Nowej. Pełnił następnie funkcje kierownicze w obszarze produkcji i sprzedaży w firmie BLStream, zajmując ostatnio stanowisko dyrektora obszaru Sales and Business Development.

Jest absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych oraz Politechniki Szczecińskiej. Zapalony windsurfer i motocyklista, który wolne chwile lubi spędzać grając na pianinie.

Az.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry