Tajemnicze? Mroczne? Niewyjaśnione?

Opublikowano: 6 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Wirtualna Polska uruchamia niewiarygodne.pl – portalowy serwis dla osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi.

Świat magii, zjawiska nadprzyrodzone i nierozwiązane tajemnice fascynują ludzi od zarania dziejów. To, co zagadkowe, mroczne i niewyjaśnione istnieje w legendach, baśniach i przekazach historycznych. Ale istnieje również współcześnie – w nieopublikowanych informacjach, w przekazach bezpośrednich. Nic w tym dziwnego, człowiek nieustannie próbuje zrozumieć otaczający go świat. Czy anomalie pogodowe to tylko anomalie, czy może raczej zapowiedź końca świata? Czy istnieje życie po śmierci? I co oznaczają kręgi w zbożu? Pytań jest wiele, odpowiedzi również. W miejsce wyjaśnionych tajemnic nieustannie bowiem rodzą się nowe.

„Niewiarygodne.pl to serwis, w którym publikowane są informacje o wszystkim, co niezwykłe, dziwaczne, czasem przerażające.” – mówi Karol Grabowicz, koordynator serwisu i jego pomysłodawca. – „Interesują nas nieprawdopodobne historie, zjawiska wymykające się ludzkiemu rozumowi, oryginalni ludzie. Można znaleźć tu także materiały o nieznanych nauce stworzeniach, tajemniczych organizacjach, kontrowersyjnych wynalazkach. Piszemy o rzeczach, o których mówi się szeptem albo zostawia przemilczane.”

Niewiarygodne.pl to serwis poświęcony szeroko pojętym zjawiskom paranormalnym. Oprócz popularnych tematów, takich jak: UFO, siły nadprzyrodzone czy przepowiednie, internauci znajdą w nim także artykuły poświęcone niezbadanym kulturom, wojskowym eksperymentom czy teoriom spiskowym. W serwisie publikowane są także materiały o różnych tajemniczych, dziwacznych i niezwykłych rzeczach, takich jak np. stworzona przez członka KGB sekta Wielkie Białe Bractwo albo materiał o rosyjskim pułkowniku, który powstrzymał wojnę jądrową.

Materiały dostępne są w formie tekstowej (sekcja Artykuły), zdjęciowej (sekcja Galeria) oraz wideo (sekcja Filmy). Użytkownicy serwisu do swojej dyspozycji mają ponadto zakładkę Media, gdzie publikowane są materiały z magazynów 21 wiek i Czwarty wymiar, wydawanych przez Prószyński Media partnera niewiarygodne.pl.

„Serwis niewiarygodne.pl kierujemy przede wszystkim do osób w wieku 15-39 lat. Jednocześnie wierzymy, że serwis ten w krótkim czasie ma szansę pozyskać dużą liczbę nowych użytkowników. Tematyka zjawisk pozazmysłowych jest obecnie bardzo popularna, a materiały o takim profilu, jaki prezentuje niewiarygodne.pl należą do najczęściej odwiedzanych we wszystkich portalach.” – dodaje Joanna Ruczyńska, Zastępca Dyrektora Pionu Programowego ds. Serwisów Rozrywkowych.

www.niewiarygodne.pl

Hanna LaskowskaTajemnicze? Mroczne? Niewyjaśnione?

Podziel się!

O autorze

hania