TaniaEnergia.wp.pl – nowy serwis Wirtualnej Polski

Ruszył nowy serwis Wirtualnej Polski skierowany jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji publicznych – TaniaEnergia.wp.pl.
Jesteśmy pierwszym portalem w Polsce, który oferuje usługę zmiany dostawcy energii elektrycznej. W ramach projektu współpracujemy z Energy Solution, firmą specjalizującą się w doradztwie w zakresie efektywnego wykorzystania energii oraz optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej – mówi Krzysztof Kilichowski z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt Tania Energia – Dajemy użytkownikom indywidualnym, biznesowym oraz instytucjom możliwość oszacowania oszczędności, jakie da im zmiana operatora oraz gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności z tym związanych.

Korzystając z serwisu WP Tania Energia użytkownik może oszacować roczne oszczędności związane z eksploatacją energii oraz wysyłać zgłoszenie w sprawie obniżenia rachunków. Znalezienie dostawcy, który zaoferuje najkorzystniejsze stawki energii oraz zawarcie z nim umowy leży po stronie WP. Partner Wirtualnej Polski, Energy Solution, rozpatruje indywidualnie każdy zgłoszony za pośrednictwem serwisu wniosek i wybiera – tak dla osoby prywatnej, klienta biznesowego, jak też instytucjonalnego – rozwiązanie optymalne. Co ważne, użytkownik serwisu nie ponosi żadnych kosztów związanych z operacją swobodnego wyboru sprzedawcy.

Istotne jest także to, że usługa w żadnym stopniu nie wpływa na przerwanie ciągłości dostaw prądu do domu użytkownika.

Na stronie serwisu można też znaleźć dodatkowe informacje dotyczące możliwości swobodnego wyboru sprzedawcy energii elektrycznej, w tym Ustawę Prawo Energetyczne, Dyrektywę 2003/54/WE Parlamentu Europejskiego w sprawie wspólnych zasad dla wewnętrznego rynku energii elektrycznej, poradnik Jak to działa.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry