Tanie telefonowanie w ASTER

Opublikowano: 1 kwietnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadził do swojej oferty nowy plan taryfowy dla telefonii komórkowej – Pakiet XS. Łączy on w sobie zalety oferty abonamentowej z niskimi kosztami utrzymania aktywnej karty, konkurencyjnymi nawet w stosunku do ofert pre-paid. Nowy pakiet ASTER jest skierowany przede wszystkim do osób, które chcą zmniejszyć wysokość rachunków telefonicznych.

Pakiet XS jest szczególnie atrakcyjny w ramach promocji dla Klientów ASTER, którzy posiadają jedną z pozostałych usług operatora (telewizję, internet lub telefonię stacjonarną). W ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 5 zł, Abonent otrzyma 30 minut na połączenia do wszystkich sieci komórkowych.

„Pakiet XS to połączenie zalet abonamentu z charakterystycznymi dla ofert pre-paid niskimi kosztami utrzymania kolejnego numeru w gospodarstwie domowym. Klient zapłaci bardzo niski abonament miesięczny, a jednocześnie, w razie potrzeby, może wykonywać połączenia bez konieczności doładowywania konta, jak to ma miejsce w przypadku ofert na kartę. Pakiet XS to obecnie jedna z najkorzystniejszych cenowo propozycji na rynku. Koszt minuty połączenia w ramach promocyjnego pakietu minut to tylko 17 groszy.” – powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Dla Klientów, którzy dzwonią częściej, ASTER oferuje większe pakiety M i L. W pakiecie M Klienci otrzymają w ramach promocji 150 minut w cenie 16 zł miesięcznie, a w pakiecie L 320 minut za 37 zł miesięcznie.

ASTER nie zapomniał również o internautach. Na wszystkich Klientów zainteresowanych usługą Mobilnego Internetu czekają dwa pakiety usług, które uzupełniają ofertę ASTER. W ramach ofert promocyjnych, pakiety Data M i Data L dają możliwość mobilnego surfowania po internecie za jedyne 9 zł (Data M) lub 29 zł (Data L). W ramach abonamentu użytkownik otrzymuje do wykorzystania pakiety danych 0.25GB lub 1GB.  Po przekroczeniu tego limitu – prędkość transmisji nie jest ograniczana, a opłata za każde 100 kB wynosi tylko 2 gr.

Nowa oferta ASTER obowiązuje od 1 kwietnia 2009 r.

Hanna LaskowskaTanie telefonowanie w ASTER

Podziel się!

O autorze

hania