Tanie telefonowanie w ASTER

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadził do swojej oferty nowy plan taryfowy dla telefonii komórkowej – Pakiet XS. Łączy on w sobie zalety oferty abonamentowej z niskimi kosztami utrzymania aktywnej karty, konkurencyjnymi nawet w stosunku do ofert pre-paid. Nowy pakiet ASTER jest skierowany przede wszystkim do osób, które chcą zmniejszyć wysokość rachunków telefonicznych.

Pakiet XS jest szczególnie atrakcyjny w ramach promocji dla Klientów ASTER, którzy posiadają jedną z pozostałych usług operatora (telewizję, internet lub telefonię stacjonarną). W ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 5 zł, Abonent otrzyma 30 minut na połączenia do wszystkich sieci komórkowych.

„Pakiet XS to połączenie zalet abonamentu z charakterystycznymi dla ofert pre-paid niskimi kosztami utrzymania kolejnego numeru w gospodarstwie domowym. Klient zapłaci bardzo niski abonament miesięczny, a jednocześnie, w razie potrzeby, może wykonywać połączenia bez konieczności doładowywania konta, jak to ma miejsce w przypadku ofert na kartę. Pakiet XS to obecnie jedna z najkorzystniejszych cenowo propozycji na rynku. Koszt minuty połączenia w ramach promocyjnego pakietu minut to tylko 17 groszy.” – powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Dla Klientów, którzy dzwonią częściej, ASTER oferuje większe pakiety M i L. W pakiecie M Klienci otrzymają w ramach promocji 150 minut w cenie 16 zł miesięcznie, a w pakiecie L 320 minut za 37 zł miesięcznie.

ASTER nie zapomniał również o internautach. Na wszystkich Klientów zainteresowanych usługą Mobilnego Internetu czekają dwa pakiety usług, które uzupełniają ofertę ASTER. W ramach ofert promocyjnych, pakiety Data M i Data L dają możliwość mobilnego surfowania po internecie za jedyne 9 zł (Data M) lub 29 zł (Data L). W ramach abonamentu użytkownik otrzymuje do wykorzystania pakiety danych 0.25GB lub 1GB.  Po przekroczeniu tego limitu – prędkość transmisji nie jest ograniczana, a opłata za każde 100 kB wynosi tylko 2 gr.

Nowa oferta ASTER obowiązuje od 1 kwietnia 2009 r.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry