Technology Fast 50 – Synerway wiceliderem w Polsce

25 października firma Deloitte opublikowała wyniki rankingu „Technology Fast 50”, klasyfikującego najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej. Wśród polskich firm w kategorii „Rising Stars” zwyciężył eCard S.A. Drugie miejsce przypadło debiutującej w rankingu firmie Synerway.
W latach 2003-2005 firma Synerway odnotowała wzrost przychodów o 131 procent. „Dynamiczny rozwój zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do klienta, który zawsze otrzymuje rozwiązanie szyte na miarę, realizujące jego cele biznesowe. Dzięki kompetencjom naszych specjalistów możemy budować trwałą i opartą na wzajemnym zaufaniu relację z klientem, która jest dla nas gwarancją jego sukcesu” – podkreśla prezes Zarządu Synerway, Bartłomiej Kawecki.

Synerway stała się obecnie jedna z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce, wśród tych, które działają na rynku nie dłużej niż 5 lat. Specjalizuje się w budowie i wdrażaniu platform sprzedażowych, systemów rezerwacyjnych, systemów CRM oraz ERP (partner SAP). Działalność firmy obejmuje też integracje systemów informatycznych, usługi SEO i akredytowane przez PARP doradztwo IT. Z jej usług korzystają m.in.: ITI Film Studio, BASF Polska, Lufthansa City Center, Singapore Airlines, Global Electronic Debt Market (GEDM), Orbis Travel. Firma na rynku usług IT działa od początku 2002 roku.

Wiceprezes Zarządu spółki, Łukasz Misiukanis, wysoką pozycję w rankingu zawdzięcza jej pracownikom: „Sukces Synerway to przede wszystkim sukces niespełna 30 osób tworzących tę firmę. Od samego początku położyliśmy nacisk na budowę silnego i zgranego zespołu, który w rezultacie stał się motorem naszego progresywnego rozwoju”.

Ranking Technology Fast 50 klasyfikuje przedsiębiorstwa, w zależności od czasu ich funkcjonowania na rynku, w dwóch kategoriach: FAST 50 oraz Rising Stars. Kategorię Rising Stars wprowadzono w 2003 roku. Obejmuje firmy, które są obecne na rynku od trzech do pięciu lat i osiągnęły w tym czasie spektakularny sukces. Aby zostać nominowanym do tej kategorii, trzeba osiągnąć w roku bazowym przychód powyżej 30 tys. Euro. W tym roku w rankingu uczestniczyło ponad 1000 firm z Czech, Węgier, Łotwy, Polski i Słowacji.

www.synerway.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top