Tego jeszcze nie grali, czyli teleshow.pl

Wystartował serwis teleshow.pl, wszechstronna baza informacji o programach telewizyjnych, ich uczestnikach, twórcach, gwiazdach. Teleshow.pl to m.in. galerie zdjęć, wywiady, biografie celebrytów, terminy emisji, opisy programów, ciekawostki oraz plotki.

Serwis teleshow.pl skierowany jest do miłośników programów telewizyjnych: kulinarnych, podróżniczych, edukacyjnych, rozrywkowych – polskich oraz zagranicznych. W bogatej bazie audycji coś dla siebie znajdą nastolatki, miłośnicy motoryzacji, randkowania, zwolennicy lekkiej i przyjemnej rozrywki, mody, tańca, urody, entuzjaści popularnych hitów z celebrytami w rolach głównych, itp. Witryna może okazać się też doskonałym źródłem wiedzy dla tych, którym zdarzyło się przegapić odcinek ulubionego programu – dzięki streszczeniom, newsom i opisom łatwo nadrobią zaległości.

Serwis ma przejrzystą, logiczną strukturę, a jego trzon stanowią katalogi programów i gwiazd. Podajemy użytkownikom „na tacy” mnóstwo informacji, ukazujemy kulisy największych telewizyjnych produkcji, prezentujemy artykuły tematyczne, zwiastuny, migawki, odcinki programów, zdjęcia. Świat telewizyjnego show biznesu nie ma dla nas tajemnic. Teleshow to nie tylko rzetelna informacja, ale również plotki i ciekawostki zasłyszane gdzieś w kuluarach, doskonale uzupełniające zawartość witryny. Użytkownicy mogą mieć pewność, że na jej stronach znajdą ciekawe, często unikalne treści, na dodatek w gustownym wydaniu. – podkreśla Marta Steiner z Wirtualnej Polski, kierownik projektu.

Teleshow.pl jest różnorodną bazą, zawierającą szczegółowe opisy programów, sylwetki prowadzących i uczestników, ich biografie, newsy, galerie zdjęć, filmy. Znalazły się tu także streszczenia poszczególnych odcinków oraz terminy ich emisji. Kontent uporządkowano i pogrupowano w katalogi: programów oraz osób (Ludzie TV). System tagów i linków pozwala łatwo przejść do wiadomości oraz sekcji tematycznie ze sobą powiązanych. Istnieje również możliwość skorzystania z alfabetycznego katalogu programów, przeszukania bazy według stacji na jakiej program jest (lub był) nadawany. Internauta może też zdecydować, czy zależy mu na znalezieniu programów, które aktualnie są nadawane w TV czy chce poszukać audycji archiwalnych.

Treści publikowane w serwisie powiązane są ze sobą w sposób, który umożliwia korzystającym szybkie i proste znalezienie wielu interesujących ich informacji. Na przykład fan Magdy Mołek, oglądający galerię jej zdjęć z konkretnego programu, łatwo odnajdzie strony innych audycji i show, w których prezenterka brała udział, a także newsy, albumy fotografii, pliki wideo powiązane tak z nią, jak i programami z jej udziałem. – mówi Marta Malik-Ryl, pomysłodawczyni serwisu.

http://teleshow.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry