Telewizja w Gadu-Gadu

Gadu-Gadu rozpoczęło współpracę z  telewizją internetową ipla. Użytkownicy najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 10 mogą z poziomu komunikatora zapoznać się z wybranymi propozycjami wideo VOD oraz sprawdzić bieżące transmisje na żywo.
W najnowszej wersji Gadu-Gadu pojawiła się w menu ikonka ipla, która przenosi do zakładki prezentującej wybrane z promowanych materiałów wideo dostępnych na platformie ipla oraz odnośniki do trwających w danym czasie transmisji live. Po kliknięciu pliki są odtwarzane w plejerze ipla.

Do korzystania z tej funkcji potrzebna jest instalacja aplikacji ipla, którą można pobrać bezpłatnie wraz z najnowszą wersją komunikatora GG 10 ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl Podobnie nowi użytkownicy platformy ipla mogą przy instalacji zdecydować się na pobranie komunikatora.

Specyfiką telewizji internetowej ipla jest możliwość oglądania transmisji na żywo oraz plików VOD wraz z przyjaciółmi i innymi widzami. Planowana w przyszłości dalsza integracja telewizji ipla z komunikatorem Gadu-Gadu ma poszerzyć pakiet funkcjonalności związanych ze wspólnym oglądaniem plików wideo przez internautów i dzieleniem się z przyjaciółmi informacjami o polecanych plikach VOD. Telewizja internetowa ipla umożliwia korzystanie z transmisji na żywo wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy telewizji informacyjnych. To także bogata biblioteka plików VOD licząca kilkadziesiąt materiałów z kategorii rozrywka, sport, wiadomości, seriale, muzyka oraz pełnometrażowe filmy hollywoodzkie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry