Temperatura rynku nieruchomości w Warszawie

Na portalu Citydom24.pl została opublikowana interaktywna mapa cen mieszkań w Warszawie – ceny.citydom24.pl. Skala kolorystyczna pozwala już na pierwszy rzut oka zorientować się gdzie jest drogo, gdzie tanio, a gdzie można trafić okazję. Na mapach Targeo naniesiony został przekrój stołecznego rynku nieruchomości opracowany w oparciu o kilkadziesiąt tysięcy ogłoszeń z portalu Citydom24.pl.
Na rynku nieruchomości nadal trwa szał zakupów. Każdy, kto szukał już mieszkania wie, które dzielnice są lepsze, a które gorsze i przede wszystkim gdzie jest zwykle drożej. Jednak sam fakt, że adres oferty wskazuje na drogą część miasta, nie oznacza jeszcze, że należy przejść do kolejnej pozycji. Wystarczy spojrzeć na odpowiednią mapę.

Pomocnym rozwiązaniem może być mapa cen nieruchomości umieszczona w ramach portalu citydom24.pl. Pod adresem ceny.citydom24.pl znajdziemy mapę Warszawy, na której różnymi kolorami zaznaczone są średnie ceny za metr kwadratowy mieszkania na danym obszarze. Przyglądając się mapie z łatwością możemy zauważyć tańsze ‘plamy’ w drogich rejonach. Być może warto się zainteresować tą okolicą.

”W serwisie Citydom24.pl mamy aktualizowane codziennie oferty kilkudziesięciu tysięcy lokali. Internauci często szukają u nas odpowiedzi na proste pytanie: „Na jakie mieszkanie i w jakiej okolicy mnie stać?”. Aby ułatwić naszym klientom szybką odpowiedź, udostępniliśmy w portalu mapę cen mieszkań w Warszawie opracowaną we współpracy z firmą Indigo. Dzięki wykorzystaniu technologii map cyfrowych Targeo, wystarczy teraz jeden rzut oka, aby znaleźć cos w odpowiednim dla siebie zakresie cenowym.” – mówi Anna Szczepankowska, prezes zarządu City24 Polska Sp. z o.o.

Mapa cenowa z danymi z portalu citydom24.pl powstała na bazie technologii mapowej Targeo. Serwis www.Targeo.pl działa w oparciu o mapy cyfrowe AutoMapy.

www.citydom24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top