Testowa wersja Windows Vista już 3 sierpnia

Microsoft poinformował, że 3 sierpnia zostanie udostępniona pierwsza testowa wersja nowego systemu operacyjnego Windows Vista. Beta 1 będzie dostępna za pośrednictwem Windows Vista Technical Beta Program, MSDN Developer Program oraz Microsoft TechNet i umożliwi zainteresowanym osobom zapoznanie się z nowościami w zakresie bezpieczeństwa, stabilności oraz zarządzania systemem. Wraz z testową wersją Windows Vista Microsoft udostępni pierwszą wersję beta nowej przeglądarki internetowej Internet Explorer 7.

Testowa wersja Windows Vista zawiera szereg udoskonaleń w zakresie bezpieczeństwa i stabilności systemu, zarządzania nim, a także jego instalacji i konfiguracji. Produkt wyposażono również w funkcje pozwalające na efektywne współdzielenie i wymianę plików. System usprawni także wyszukiwanie i zarządzanie informacjami. Nowa wersja beta umożliwi jednocześnie wstępne zapoznanie się z szatą graficzną interfejsu użytkownika.

'Windows Vista to nowa nazwa, nowa szata graficzna, ale również większe bezpieczeństwo i nowa, rozszerzona i udoskonalona funkcjonalność, pozwalająca na zwiększenie wydajności i wygody użytkowania systemu. Innowacje w zakresie bezpieczeństwa i stabilności, a także wymiany plików i zarządzania systemem są istotnym krokiem w kierunku rozwiązań nowej generacji’ – powiedział Krzysztof Florczak, Windows Client Business Group Leader w polskim oddziale Microsoft.

Programiści i specjaliści IT oraz wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać testową wersję Windows Vista za pośrednictwem Windows Vista Technical Beta Program, MSDN Developer Program oraz Microsoft TechNet.

http://www.microsoft.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry