Testowa wersja Windows Vista już 3 sierpnia

Opublikowano: 28 lipca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Microsoft poinformował, że 3 sierpnia zostanie udostępniona pierwsza testowa wersja nowego systemu operacyjnego Windows Vista. Beta 1 będzie dostępna za pośrednictwem Windows Vista Technical Beta Program, MSDN Developer Program oraz Microsoft TechNet i umożliwi zainteresowanym osobom zapoznanie się z nowościami w zakresie bezpieczeństwa, stabilności oraz zarządzania systemem. Wraz z testową wersją Windows Vista Microsoft udostępni pierwszą wersję beta nowej przeglądarki internetowej Internet Explorer 7.

Testowa wersja Windows Vista zawiera szereg udoskonaleń w zakresie bezpieczeństwa i stabilności systemu, zarządzania nim, a także jego instalacji i konfiguracji. Produkt wyposażono również w funkcje pozwalające na efektywne współdzielenie i wymianę plików. System usprawni także wyszukiwanie i zarządzanie informacjami. Nowa wersja beta umożliwi jednocześnie wstępne zapoznanie się z szatą graficzną interfejsu użytkownika.

'Windows Vista to nowa nazwa, nowa szata graficzna, ale również większe bezpieczeństwo i nowa, rozszerzona i udoskonalona funkcjonalność, pozwalająca na zwiększenie wydajności i wygody użytkowania systemu. Innowacje w zakresie bezpieczeństwa i stabilności, a także wymiany plików i zarządzania systemem są istotnym krokiem w kierunku rozwiązań nowej generacji' – powiedział Krzysztof Florczak, Windows Client Business Group Leader w polskim oddziale Microsoft.

Programiści i specjaliści IT oraz wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać testową wersję Windows Vista za pośrednictwem Windows Vista Technical Beta Program, MSDN Developer Program oraz Microsoft TechNet.

http://www.microsoft.pl

Sylwester KozakTestowa wersja Windows Vista już 3 sierpnia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.