TETA rozbudowuje kanał partnerski

TETA S.A. nawiązała współpracę z kolejnym partnerem. Firma CNS Solutions z Warszawy, integrator systemów informatycznych, podpisała umowę o współpracy w zakresie dystrybucji oprogramowania, którego producentem jest TETA. Umowa obejmuje także zakup systemu TETA Biznes Partner oraz TETA CRM, które CNS wdroży na potrzeby własnego przedsiębiorstwa.

Pakiet TETA Biznes Partner – przeznaczony na rynek małych i średnich przedsiębiorstw będzie sprzedawany głównie poprzez sieć partnerską. Rozwijana przez TETĘ sieć pozwoli na osiągnięcie korzyści ze współpracy obu stronom, TETA skupi się przede wszystkim na rozwoju technologicznym produktów i promocji rozwiązań, natomiast kompetentne firmy partnerskie, będące bliżej klienta zapewnią kompleksową jego obsługę.

„Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z pozyskania kolejnego partnera – firmy CNS Solutions. Naszym celem jest, aby kanał partnerski TETY tworzył konkurencyjny, oparty na zdrowych zasadach model biznesu. Poprzez współpracę z partnerami chcemy zdobywać nowe rynki i docierać z produktami oraz usługami do szerszego grona klientów. Rozwijanie kanału partnerskiego to kolejny krok w tworzeniu jednolitej strategii sprzedaży naszego oprogramowania.” – powiedział Jerzy Krawczyk Prezes TETA S.A.

„Oferta TETY w największym stopniu spełniała wymagania, stawiane dostawcom oprogramowania, z którymi chcieliśmy nawiązać współpracę. Najważniejsze dla CNS było to, że TETA jest polskim producentem i oferuje najlepszy produkt w segmencie małych i średnich firm. Oprogramowanie oferowane przez TETĘ w dobrej cenie, ma duże możliwości dalszego rozwoju oraz może być elastycznie dostosowywane do potrzeb klientów”. – powiedział Władysław Stachowicz, Prezes CNS Solutions

TETA planuje w ciągu najbliższych miesięcy nawiązać współpracę z kolejnymi partnerami. Obecnie trwa proces weryfikacji kilku firm, które staną się uczestnikami programu partnerskiego, przyjmując rolę lokalnych centrów kompetencji w zakresie rozwiązań oferowanych przez TETĘ. Rozwój współpracy z partnerami realizowany jest przez dedykowany, wydzielony strukturalnie dział TETY.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top