Tomasz Lis w nowym programie i w WP

Tomasz Lis w nowym programie i w WP 1Książka znanego dziennikarza telewizyjnego Tomasza Lisa stała się kanwą programu telewizyjnego „Co z tą Polską?”. Co tydzień analiza obecnej sytuacji Polski dokonywana będzie też na stronach Wirtualnej Polski.

Autorski program Tomasza Lisa emitowany w stacji Polsat ma swój internetowy odpowiednik. Gorące tematy polityczne, problemy nurtujące społeczeństwo, zagadnienia, które bulwersują i ciekawią, goście – postaci kształtujące naszą rzeczywistość… Próbę odpowiedzi na pytanie „ Co z tą Polską?” podjęto też, za pośrednictwem Wirtualnej Polski, w Internecie.

Strona programu, przygotowana i prowadzona przez Wirtualną Polskę, ma nie tylko charakter informacyjny. Jest dynamiczną platformą łączącą twórców i gości audycji z użytkownikami WP. „Naszym założeniem nie jest jedynie odtwarzanie wyemitowanego programu, czy zapowiedź tego, co się w nim wydarzy – mówi Tomasz Woźniak, Dyrektor Programowy Portalu Wirtualna Polska – Chcemy zmobilizować Internautów do aktywnej dyskusji na temat teraźniejszości i przyszłości Polski. Jest więc okazja do wymiany poglądów na forum dyskusyjnym, a po programie uczestniczenia w specjalnym internetowym czacie. Można zadawać pytania gościom i wziąć udział w ankiecie tematycznej. Serwis Wirtualnej Polski jest interaktywny, a odwiedzający go współtworzą sam program.”

Obok ogólnej informacji o audycji oraz prezentacji sylwetki prowadzącego, na stronach serwisu WP znalazły się odnośniki do książek Tomasza Lisa i felietony jego autorstwa.

Co tydzień na łamach witryny prezentowana jest sylwetka kolejnego gościa programu, gorąca ankieta tematyczna, prognoza Tomasza Lisa, co do wydarzeń, które mogą nastąpić w kolejnym tygodniu i ich skutków dla Polski… Każda z prognoz poddana będzie opinii Internautów. Na podstawie tych ocen sporządzony zostanie specjalny ranking.

http://tomaszlis.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry