Top Rental dla Era Nowe Horyzonty

Organizatorzy 10.ego międzynarodowego festiwalu filmowego Era Nowe Horyzonty zlecili firmie Top Rental dostawę ponad 170 komputerów, ekranów LCD, urządzeń wielofunkcyjnych oraz organizację sieci lokalnej na potrzeby tegorocznej edycji festiwalu.

10.ta edycja jednego z największych i najciekawszych festiwali filmowych w Polsce rozpoczęła się 22 lipca i potrwa do 1 sierpnia. Era Nowe Horyzonty od wielu lat przyciąga uwagę widzów, dziennikarzy i twórców nie tylko z Polski i jest wydarzeniem na skalę europejską. Po raz pierwszy natomiast festiwal będzie miał tak dużą oprawę informatyczną.

Top Rental wypożyczył i dostarczył ponad 170 komputerów stacjonarnych i laptopów, które będą wykorzystane do obsługi biura festiwalowego i prasowego, rezerwacji i zakupów on-line, pracy bramek i kas. Poza komputerami Top Rental dostarczył także 40.to calowe ekrany LCD oraz wielofunkcyjne urządzenia do druku.

Organizatorzy festiwalu powierzyli firmie Top Rental nie tylko wypożyczenie sprzętu, ale także przygotowanie, zabezpieczenie oraz administrowanie siecią lokalną obsługującą wszystkie budynki wykorzystywane podczas festiwalu wraz z dostawą niezbędnych urządzeń sieciowych.

– Cieszę się bardzo z zaufania jakim obdarzyli nas organizatorzy festiwalu, który jest przecież wydarzeniem niezwykłego formatu i z tego, że będziemy mogli ich wspomóc we właściwym funkcjonowaniu infrastruktury informatycznej. Wprawdzie specjalizujemy się w wynajmie dużych ilości sprzętu i jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która takie imprezy może obsłużyć, ale udział w tym konkretnym projekcie to bardzo duże wyróżnienie. – mówi Marek Straszak, prezes zarządu Top Rental.

Top Rental dzięki ścisłej współpracy z międzynarodową firmą Livingston posiada możliwość wsparcia tak dużych imprez w zakresie wypożyczenia praktycznie dowolnej liczby potrzebnego sprzętu informatycznego i prezentacyjnego. Firma wypożyczała sprzęt między innymi dla TVP podczas organizacji międzynarodowej konferencji INPUT oraz na potrzeby Międzynarodowego Kongresu dla Pokoju „Ludzie i Religie”.

www.toprental.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top