Top Rental zapewni komputery dla tegorocznego finału Ligi Cybersport

Opublikowano: 1 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Od 2-ego do 4-ego października w Hali Expo w Łodzi odbędzie się finał rozgrywek Ligi Cybersport i turnieju Pan-European Tournament w ramach platformy Cyberarena36i6. Sprzęt komputerowy na potrzeby tego wydarzenia, 120 jednostek PC, dostarczy firma Top Rental.

Łódzki finał Cyberareny36i6 to jedna z największych krajowych imprez dla miłośników gier komputerowych w tym roku. Fani cybersportu będą mogli z bliska obserwować zmagania profesjonalnych graczy, którzy będą walczyć o blisko 200 tys. złotych (łączna suma nagród). Firma Top Rental na zlecenie organizatora rozgrywek dostarczy 120 sztuk komputerów PC: wysokiej klasy jednostek Fujitsu-Siemens o konfiguracji, która sprosta wymaganiom graczy.

Organizatorzy dużych imprez masowych coraz częściej wypożyczają od nas sprzęt widząc w takim rozwiązaniu same korzyści. Dzięki bliskiej współpracy z firmą Livingston, która rokrocznie obsługuje takie wydarzenia, możemy dostarczyć praktycznie dowolną ilość sprzętu na dowolny okres czasu. – mówi Marek Straszak, prezes zarządu Top Rental.

Toprental.pl

Tomasz UchańskiTop Rental zapewni komputery dla tegorocznego finału Ligi Cybersport

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski