TP Internet zmienia profil działalności WP

Opublikowano: 21 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wcześniejsze projekty TP Internet zakładały, że WP ma zająć się pośrednictwem finansowym. Zmiana taka mogłaby zablokować wprowadzenie usług telekomunikacyjnych – np. numeru dostępowego.

Spółka Wirtualna Polska S.A. oświadcza, iż podjęcie przez Walne Zgromadzenie uchwały (głosami TP Internet) o zmianie przedmiotu działalności SPÓŁKI pozostaje bez żadnego wpływu na bieżące funkcjonowanie Portalu Wirtualna Polska.

Już wkrótce planowane jest wprowadzenie nowych serwisów i usług płatnych w portalu, w tym usług VOIP, szkoleń on-line, serwisu blog.wp.pl.

Trwają również prace związane z przebudową i wprowadzeniem nowych użyteczności do serwisu Poczta, Randka i Logodzwonki. Ruszy kolejna Netmania, największy sieciowy konkurs wiedzy i rozrywki. Kontynuowane są rozmowy z partnerami na temat sprzedaży plików mp3 poprzez portal.

http://www.wp.pl

Sylwester KozakTP Internet zmienia profil działalności WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.