Travel Channel w ofercie CYFRY +

1 lipca br. oferta platformy cyfrowej Cyfra+ została wzbogacona o wiodący kanał podróżniczy – Travel Channel.
Travel Channel dostępny będzie w ofercie platformy cyfrowej CYFRA+ w pakietach: Podstawowy+, Komfortowy+, Prestiżowy+ oraz Prestiżowy HD+.

Travel Channel był dotychczas dostępny dla 4,2 miliona abonentów takich operatorów kablowych i platform cyfrowych jak, m.in.: Cyfrowy Polsat, Vectra, Multimedia, Toya czy też Petrus. Dzięki nowej umowie Travel Channel zwiększy swój techniczny zasięg o ponad 1 miliona abonentów.

Grażyna Gray, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu powiedziała: „Na przestrzeni ostatnich kilku lat Travel Channel odniósł na polskim rynku ogromny sukces, stając się wiodącym kanałem dokumentalnym, chętnie wybieranym przez platformy do pakietów podstawowych oraz liderem wśród kanałów o tematyce podróżniczej. Podpisanie umowy z Canal + jest uwieńczeniem naszych zabiegów o poszerzenie zasięgu i zwiększenie oglądalności Travel Channel do poziomu porównywalnego do kanałów tematycznych znajdujących się w czołówce na rynku polskim. Ważniejszym jednak aspektem współpracy z Cyfra + jest fakt, że będziemy w stanie dostarczać rozrywkę na wysokim poziomie szerszej grupie odbiorców, zwłaszcza tych zamieszkujących Warszawę i okolice.”

Travel Channel obecny jest na polskim rynku od 1998 roku. Nadawany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w polskiej wersji językowej od 11 lat dostarcza swoim widzom inspiracji do poznawania nowych miejsc oraz wiedzy o ciekawych i nie odkrytych jeszcze zakątkach świata.  Travel Channel jest dynamicznie rozwijającym się kanałem, dążącym do dostarczania najwyższej jakości programów. W trosce o swojego odbiorcę wprowadzamy do programingu coraz lepsze i ciekawsze serie.

Travel Channel to kanał ukierunkowany na polskiego widza. Program „Travel 2009” to polski program tworzony przez polską ekipę. Wraz z Michałem Borejko- reżyserem i prezenterem odkrywamy na nowo znane zakątki Polski oraz poznajemy miejsca dotąd nie odkryte przez turystę a warte zobaczenia – duże miasta i małe kurorty, parki narodowe, muzea i ośrodki SPA. Dużo zależy od pory roku. Zimą odwiedzamy ośrodki narciarskie, latem miejscowości nadmorskie i jeziora. Każdy miesiąc to nowa podróż, ukazująca na nowo interesujące zakątki, ludzi, tradycje i zabytkowe budowle.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry