Travelplanet.pl S.A – 0.5 mln, WP i Bankier.pl

Pomimo stagnacji na rynku turystycznym lipiec okazał się rekordowy pod względem obrotu dla spółki Travelplanet.pl S.A. „Udało nam się przekroczyć 0,5 mln PLN obrotu ze sprzedaży imprez turystycznych w ciągu jednego miesiąca, a podjęte działania oraz plany na następne okresy pozwalają nam podnieść poziom prognozowanych przychodów na rok 2002”- mówi Jakub Mazur Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu. Osiągnięty wynik oznacza 500% wzrostu poziomu sprzedaży w porównaniu z rokiem ubiegłym. Tak dobra dynamika wzrostu utrzymuje się w Travelplanet.pl od początku sezonu i wszystko wskazuje na to , że będzie utrzymywać się nadal. Oznacza to, że zarówno Travelplanet.pl, jak i zakupy wakacji przez Internet budzą zaufanie wśród potencjalnych klientów.

Jednym z kluczowych elementów działalności i strategii Spółki, który ma dodatkowo zwiększyć poziom przychodów jest nawiązanie współpracy z wiodącym portalem horyzontalnym w Polsce – Wirtualną Polską oraz liderem wśród serwisów finansowych – wortalem Bankier.pl, polegającą na udostępnieniu ich użytkownikom bogatej oferty wyjazdów zagranicznych Travelplanet.pl. „Współpracując z Wirtualną Polską i Bankierem odpowiadamy na potrzeby rynku, dostarczając usługi najwyższej jakości oraz informacje o nich poprzez różne kanały dystrybucji”- mówi Jakub Mazur.

Współpraca z Wirtualną Polską polega na umieszczeniu narzędzi wyszukiwawczych Travelplanet w serwisie turystycznym portalu. Umieszczone są tutaj wyszukiwarki dla poszczególnych rodzajów wyjazdów urlopowych i wakacyjnych: dojazdu własnego, czarterów, autokarów a także szczególnie atrakcyjna wyszukiwarka ofert last minute. Dzięki tej współpracy Wirtualna Polska zyskała możliwość prezentacji największej liczby ofert spędzenia urlopu w polskim internecie. W chwili obecnej internauta uzyskał dostęp z poziomu serwisu turystycznego portalu do 100 000 ofert renomowanych biur podróży. Travelplanet.pl dzięki obecności na czołowym polskim portalu uzyska dostęp do potencjalnych klientów.

Oprócz współpracy z Wirtualną Polska Travelplanet.pl stworzyło razem z największym serwisem finansowym w Polsce – Bankier.pl podserwis biznes-travel. Podserwis będzie znakomitym uzupełnieniem części informacyjnej i usługowej serwisu, który prezentuje informacje finansowe, giełdowe i gospodarcze.”Travelplanet.pl umożliwia bardzo szybkie wyszukanie optymalnej oferty wyjazdu wakacyjnego oraz daje możliwość porównania niemal całej rynkowej oferty w jednym miejscu. To z pewnością bardzo spodoba się ludziom biznesu, dla których czas i szybkie finalizowanie transakcji są bardzo cenne”- mówi Jakub Mazur

Obsługa klientów w/w podmiotów będzie odbywała się w Travelplanet.pl. „Do dyspozycji klientów Wirtualnej Polski i Bankiera udostępnimy nasze nowoczesne Call Center oraz kanały rezerwacji internetowej, gdzie profesjonalny personel nie tylko dokona rezerwacji dla klienta i załatwi za niego wszelkie formalności, ale również doradzi gdzie i z jakim biurem podróży można spędzić swoje wymarzone wakacje bądź urlop.” – mówi Agnieszka Markiewicz, Kierownik Call Center Travelplanet.pl.

http://turystyka.wp.pl/wycieczki/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top