Trend Micro zabezpiecza platformę Android

Firma Trend Micro udostępniła pierwszą z wielu aplikacji przeznaczonych dla platformy Android. Trend Micro Mobile Security jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ochronę przed atakami na urządzenia mobilne z systemem Android. Android to aktualnie druga pod względem popularności platforma mobilna na rynku, której roczne tempo wzrostu wynosi 850%.

Rozwiązanie Trend Micro Mobile Security for Android chroni pliki cyfrowe i zabezpiecza transakcje bankowe na urządzeniach z systemem Android poprzez wykrywanie i powstrzymywanie cyberprzestępców i zagrożeń internetowych, zanim zdołają zaatakować. Nowe rozwiązanie, opracowane specjalnie pod kątem systemu Android, zapewnia użytkownikom ochronę i umożliwia swobodne korzystanie z urządzeń mobilnych, nie zajmując jednocześnie wiele miejsca.
Trend Micro zabezpiecza platformę Android 1
Najważniejsze cechy Mobile Security dla platformy Android:
•    Bezpieczeństwo surfowania
•    Kontrola rodzicielska
•    Ochrona pobierania
•    Filtrowanie połączeń i wiadomości tekstowych

Użytkownicy Trend Micro Mobile Security, wspomagani przez infrastrukturę Trend Micro Smart Protection Network zyskują natychmiastową ochronę przeglądarki działającą w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego gdzie korzystają ze swoich urządzeń mobilnych z systemem Android.

Aktualnie Trend Micro jest jedyną firmą, która wykorzystuje zabezpieczenia działające w chmurze do ochrony urządzeń z systemem Android przed najnowszymi zagrożeniami. Dostosowywane listy filtrowania umożliwiają użytkownikom odrzucanie lub blokowanie niechcianych połączeń lub wiadomości, a mechanizmy oceny reputacji stron internetowych i kontroli rodzicielskiej zwiększają bezpieczeństwo surfowania.

„Firma Trend Micro jest od dawna liderem rynku zabezpieczeń mobilnych, począwszy od ochrony urządzeń z systemem Mobile 2003, aż po naszą najnowszą aplikację Trend Smart Surfing iPhone” — powiedziała Carol Carpenter, General Manager of Consumer and Small Business w Trend Micro. „W związku z szybkim rozwojem platformy Android cyberprzestępcy będą starali się atakować urządzenia mobilne z tym systemem w każdy możliwy sposób. Trend Micro Mobile Security stanowi potwierdzenie tego, że naszym stałym celem jest ochrona klientów — zawsze i bez względu na używane przez nich urządzenia”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry