Trzecie urodziny spotkań branży internetowej Netcamp

Opublikowano: 3 grudnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Już 16 grudnia przedstawiciele zachodniopomorskiej branży IT spotkają się podczas trzecich urodzinach Netcampa w Szczecinie. Ma to być wyjątkowe wydarzenie z udziałem znanych międzynarodowych firm m.in. IBM i Opera Software.

Na spotkaniu Jarosław Jackowiak opowie jak IBM wspiera inteligentne miasta w ramach projekt Smart Planet a Sławomir Sochaj z Opery zdradzi jak pokonać Apple na rynku mobilnych aplikacji. Drugiego dnia planowane są szkolenia dla webdeveloperów i marketingowców.

Trzecie urodziny spotkań branży internetowej Netcamp 1– Przez 3 lata działalności Netcampa zorganizowaliśmy już 26 spotkań w których  wzięło udział w sumie ponad 1200 osób z branży IT. W nowym  roku czeka nas zmiana wizerunku i formuły spotkań Netcamp – mówi Maciej Jankowski, Prezes Fundacji Netcamp.

Celem spotkań jest dyskusja na interesujące tematy i dzielenie się wiedzą. Netcampa oferuje możliwość prezentacji ciekawych projektów, zwłaszcza startupów oraz poznania nad czym pracują firmy internetowe w regionie. Jest to idealna okazja do integracji lokalnej branży internetowej oraz networkingu w miłej atmosferze.

Organizatorzy zachęcają też społeczność internetową do udziału w urodzinowym konkursie na nowe logo Netcampa, do wygrania najnowszy Adobe Photoshop CS5 wartości 3 tys. zł.

www.netcamp.net.pl

Hanna LaskowskaTrzecie urodziny spotkań branży internetowej Netcamp

Podziel się!

O autorze

hania