Turyn w INTERIA.PL

W INTERIA.PL został uruchomiony serwis Turyn 2006, poświęcony 20. Zimowym Igrzyskom Olimpijskim.

Serwis udostępnia komplet wiadomości na temat przebiegu igrzysk i sportowców biorących w nich udział, prezentuje kadrę naszych reprezentantów i szczegółowy terminarz zawodów. Przybliża też historię zimowych igrzysk, sylwetki multimedalistów i olimpijskie ciekawostki.

Już obecnie serwis zawiera przegląd olimpijskich aktualności. Z chwilą otwarcia sportowej imprezy w Turynie, w dziale Informacje użytkownicy będą mogli sprawdzić aktualne wyniki w poszczególnych dyscyplinach, a dzięki galerii zdjęć – prześledzić najważniejsze momenty olimpiady.

– W serwisie pojawią się relacje dźwiękowe bezpośrednio z Turynu, będą relacje na żywo z konkursów skoków oraz z meczów hokeja na lodzie – zapowiada Andrzej Łukaszewicz, dyrektor serwisu Sport w INTERIA.PL. – Informacje o przebiegu poszczególnych konkurencji będziemy zamieszczać bezpośrednio po ich zakończeniu, będziemy też publikować gorące newsy, nadesłane przez wysłanników radia RMF FM -dodaje.

Serwis Sport w portalu INTERIA.PL to trzeci pod względem popularności serwis sportowy w polskim Internecie. Według najnowszego badania Megapanel PBI/Gemius, w listopadzie 2005 roku serwis ten odwiedziło 986,5 tys. użytkowników, którzy wygenerowali łącznie 23,6 miliona odsłon, spędzając na jego stronach średnio 28 minut. W ciągu 12 miesięcy oglądalność serwisu wzrosła o 37,9%.

http://turyn2006.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry