TV Biznes w WP.PL

Internetowy serwis Wirtualnej Polski tvbiznes.wp.pl powstał dzięki współpracy portalu internetowego z telewizją TV Biznes. Skierowany do osób zainteresowanych tematyką rynku i gospodarki, w tym przedsiębiorców, kadry kierowniczej, biznesmenów, stanowi doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty biznesowej portalu.

Szukający najświeższych danych z łatwością sięgną do multimedialnych materiałów TVBiznes obejmujących szeroko pojętą tematykę biznesową. Znalazły się tu relacje z giełdy oraz jej każdorazowe podsumowania, informacje z rynków: inwestycyjnego, finansowego, walutowego, czy podatków, analizy ekonomiczne oraz najaktualniejsze reportaże z dziedziny ekonomii. Obok aktualności publikowane są komentarze specjalistów oraz wywiady z analitykami rynku finansowego.

'Przybliżamy tematykę gospodarczą ‘zwykłemu’ Kowalskiemu, który często puszcza mimo uszu skomplikowane wywody ekonomiczne, a któremu wiedza na tematy biznesowe jest niezbędna, choćby przy zawieraniu umowy ubezpieczenia mieszkania. – mówi Artur Balana, Kierownik Grupy Serwisów Finansowych WP – Stawiamy na jasny, przystępny przekaz i praktyczne rozwiązania, które da się wykorzystać niemal natychmiast po obejrzeniu, czy przeczytaniu materiałów dostępnych w serwisie.’

Przedmiotem współpracy obu redakcji jest także aktywne współdziałanie marketingowe i redakcyjne. Widzowie audycji telewizyjnych TV Biznes będą na bieżąco informowani o najciekawszych materiałach biznesowych prezentowanych w serwisach finansowych WP, np. gielda.wp.pl, waluty.wp.pl, ubezpieczenia.wp.pl i innych miejscach portalu poświęconych rynkowi i szeroko pojętej ekonomii.

'To niezwykle ciekawa forma współpracy redakcji telewizyjnej i internetowej – podkreśla Kinga Ciukta z Wirtualnej Polski – Partnerzy starają się maksymalnie wykorzystać synergie obu mediów, wzajemnie informując o najciekawszych materiałach WP i TVBiznes. W ten sposób tworzymy kompleksową bazę informacji biznesowych, gdzie każdy podmiot nie tylko błyskawicznie reaguje na nowości rynkowe ale także dba o ich natychmiastowe upublicznienie wykorzystując siłę dotychczasowego konkurenta, który stał się w projekcie ważnym sojusznikiem medialnym.’

http://tvbiznes.wp.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry